Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 10:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tarnawatka-Tartak: Wyrok dla myśliwego, który miał pomylić psa z lisem

Na półtora roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym skazał 6 kwietnia sąd myśliwego z gm. Tarnawatka za zabicie biegającego luzem, ale pod dozorem właściciela psa. Wyrok nie jest prawomocny.
Tarnawatka-Tartak: Wyrok dla myśliwego, który miał pomylić psa z lisem
Po wszystkim myśliwy zszedł z ambony, wsiadł do samochodu i odjechał.

Autor: Fot. pixabay.com

Oprócz kary ograniczenia wolności, 69-letni Wiesław Ś. ma przekazać nawiązkę w kwocie 2 tys. zł na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu, a ponadto sąd orzekł przepadek należącego do niego sztucera i 3 sztuk amunicji, a także obciążył go kosztami sądowymi.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło 26 listopada ub. roku w Tarnawatce-Tartak (gm. Tarnawatka). Mieszkaniec tej miejscowości wybrał się ze swoim psem na spacer. 

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Czytaj także: Myśliwy "upolował" psa

Czytaj także: Myśliwy nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że strzelał do lisa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

henryk 13.04.2022 09:49
jaka hanba i co sie stalo ze sastrzelil jakiegos burka pies ma byc na smyczy lub w kojcu a nie biegaja luzem i ***a dookola

kuba 14.04.2022 17:26
Nawet jak pies biega luzem to żaden zwyrodnialec nie ma prawa do niego strzelać!

wanda 13.04.2022 08:19
Wyrok śmieszny HAŃBA ileż już było takich przypadków SKANDAL MORDOWANIE NIEWINNYCH ZWIERZĄT

Khorba 12.04.2022 14:36
Każdy myśliwy czytaj klusowik to kupa ludzkiego gówna godna pogardy a najlepiej żeby zdechli bo to śmiecie

??? 13.04.2022 08:11
czemu sięreklamujesz ?

Hunter 16.04.2022 10:22
Przyjedź do mnie i mi to powiedz w twarz internetowy kozaki.

vel Korba 16.04.2022 10:25
to podaj adres

Solowka 16.04.2022 15:15
Dawaj ten adres *** strzelajaca do zwierzat

oko 12.04.2022 13:29
1,5 roku tylko?! W OGOLE NIE WSADZAC GO TYLKO DOJEBAĆ MU TYLE GODIZN PRAC SPOŁECZNYCH ZEBY DO USRANEJ SMIERCI ZAMIATAŁ KUTWA LIŚCIE!!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama