Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 22:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Wypadek w Jacni. 58-latek wszedł wprost pod samochód
Wypadek w Jacni. 58-latek wszedł wprost pod samochód
Gdy kierowca skody zauważył pieszego na jezdni, było za późno, aby wyhamować. 58-latek z gminy Adamów został potrącony przez samochód. W ciężkim stanie trafił do szpitala. 22.12.2021 11:45    1
Tirem "na bani". Zamościanin wpadł pod Krasnymstawem
Tirem "na bani". Zamościanin wpadł pod Krasnymstawem
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 58-letni mieszkaniec Zamościa, kiedy ruszył w trasę wielką ciężarówką. Jechał całą szerokością jezdni, więc ktoś wezwał policję. 22.12.2021 11:00    1
Reklama
Koronawirus: Bardzo dużo zgonów. Zmarło prawie 800 osób!
Koronawirus: Bardzo dużo zgonów. Zmarło prawie 800 osób!
Jest 18 021 nowych, potwierdzonych testami przypadków koronawirusa. Zmarło 775 pacjentów z COVID-19 – przekazało ministerstwo zdrowia. 22.12.2021 10:36    2
Tarnogród: Wyjątkowe obchody rocznicy wprowadzenia stanu wojennego (DUŻO ZDJĘĆ)
Tarnogród: Wyjątkowe obchody rocznicy wprowadzenia stanu wojennego (DUŻO ZDJĘĆ)
Ostatnia sobota i niedziela w Tarnogrodzie były nadzwyczajne. Tutaj odbyły się regionalne uroczystości związane z 40. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Była rekonstrukcja historyczna, koncert, film, msza, apel pamięci, kompania honorowa, program patriotyczny, podsumowanie konkursu, wystawy. 22.12.2021 10:00    2
Tomaszów Lubelski: Pijany jechał ul. Zamojską. Namierzyła go kobieta
Tomaszów Lubelski: Pijany jechał ul. Zamojską. Namierzyła go kobieta
Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 51-latek z gminy Tomaszów Lubelski, który w takim stanie kierował fordem. Styl jazdy kierującego i problem z utrzymaniem auta na jednym pasie ruchu zwrócił uwagę jadącej za nim kierującej. Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu policjanci wyeliminowali z ruchu tego nietrzeźwego kierującego. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat więzienia. 22.12.2021 09:27    2
Aplikacja ukradła prawie 3 tys. zł, a mogła więcej
Aplikacja ukradła prawie 3 tys. zł, a mogła więcej
Chciał dokonywać płatności telefonem, więc ściągnął na smartfon znalezioną w internetowym sklepie aplikację. Niestety, gdy mieszkaniec Zamościa ją zainstalował, został okradziony. 22.12.2021 09:00
Zarabiasz na wynajmie? Jak wybrać ekipę remontową?
Zarabiasz na wynajmie? Jak wybrać ekipę remontową?
Inwestorzy, którzy zarabiają na wynajmie mieszkań, muszą się liczyć z tym, że co jakiś czas mieszkanie trzeba odświeżyć. Na co dzień też zdarzają się drobne awarie i potrzebna jest pomoc fachowca. Agent Północ Nieruchomości w Zamościu podpowiada, jak znaleźć dobrą ekipę remontową. 22.12.2021 08:15
Bełżec: 200 lat pani Kamilo!
Bełżec: 200 lat pani Kamilo!
16 grudnia skończyła 100 lat Kamila Ohirko z Bełżca. 22.12.2021 08:00
Gm. Mircze: Ogień zabrał im dom. Trzypokoleniowa rodzina bez dachu nad głową
Gm. Mircze: Ogień zabrał im dom. Trzypokoleniowa rodzina bez dachu nad głową
W ciągu jednej nocy (7/8 grudnia) trzypokoleniowa rodzina z Tuczap (gm. Mircze) straciła dach nad głową. W pożarze calkowicie został zniszczony dom, w którym mieszkało pięć osób. Dla pogorzelców organizowana jest pomoc. 22.12.2021 07:36
Hrubieszów: Z wdzięczności dla służb
Hrubieszów: Z wdzięczności dla służb
Rada Miejska Hrubieszowa podjęła uchwałę popierającą działania żołnierzy Wojska Polskiego, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji i innych służb strzegących polskiej granicy z Republiką Białorusi. 22.12.2021 07:04    4    1
Pow. hrubieszowski: Algorytmy rozdzieliły dotacje
Pow. hrubieszowski: Algorytmy rozdzieliły dotacje
Ponad 27 mln zł rządowych dotacji otrzymały wiejskie gminy powiatu hrubieszowskiego na realizację inwestycji wodno-kanalizacyjnych. 22.12.2021 06:59
Rachanie: Bo potrzebujących jest wielu
Rachanie: Bo potrzebujących jest wielu
Przy okazji zbiórki ubrań i zabawek dla potrzebującej rodziny, zrodziła się idea, by stworzyć miejsce, do którego ludzie będą mogli oddać swoje używane, niepotrzebne im już, ale w dobrym stanie rzeczy. Potem trafiłyby one do potrzebujących. Pomysł padł na podatny grunt. Czy uda się go zrealizować? 22.12.2021 06:06    2
Lubycza Królewska: Wypełnią przestrzeń Pogranicza
Lubycza Królewska: Wypełnią przestrzeń Pogranicza
Z inicjatywy regionalistów, m.in. zrzeszonych w Lubyckim Stowarzyszeniu Regionalnym, oraz ludzi zakochanych w Roztoczu powstał kwartalnik „Przestrzeń Pogranicza”. Niedawno ukazał się pierwszy numer. 22.12.2021 06:00
Coraz więcej przedsiębiorców prosi o certyfikat. Co na to prawnicy?
Coraz więcej przedsiębiorców prosi o certyfikat. Co na to prawnicy?
Sklepy czy baseny. Tam uznano, że pracownicy będą pytali klientów o dowód na zaszczepienie się przeciwko COVID-19. Czy mają do tego prawo? 22.12.2021 05:23    1
Piłka nożna: Większe możliwości dzięki polityce
Piłka nożna: Większe możliwości dzięki polityce
Na tle innych gmin Zamojszczyzny Księżpol wyróżnia się liczebnością zespołów piłkarskich. Wójt Jarosław Piskorski, były piłkarz, trener i działacz związków piłkarskich w Lublinie i Zamościu, ma w swojej pieczy aż cztery kluby. 21.12.2021 15:46
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama