Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 22:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Gm. Ulhówek: Pierniczki z Hubinka dla żołnierzy
Gm. Ulhówek: Pierniczki z Hubinka dla żołnierzy
Dzieci ze szkoły w Hubinku i miejscowe KGW przygotowało w ramach akcji „Murem za polskim mundurem” świąteczne pierniczki, które trafiły do żołnierzy na wschodniej granicy. 24.12.2021 08:00    1
Biłgoraj: Akcja #RazemNaŚwięta w I LO im. ONZ
Biłgoraj: Akcja #RazemNaŚwięta w I LO im. ONZ
Kolejny raz społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju w okresie przedświątecznym przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Razem na święta”. 24.12.2021 07:39
Reklama
Zamość: Awans geografa z II LO
Zamość: Awans geografa z II LO
Aż 92 na 100 możliwych punktów zdobył za swoją pracę trzecioklasista II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu, startując w I etapie XLVIII Olimpiady Geograficznej. 24.12.2021 07:06    1    1
Zamość: Prymuska z II LO stypendystką marszałka
Zamość: Prymuska z II LO stypendystką marszałka
Agnieszka Kowalczuk, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu jest stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego. 24.12.2021 06:44    5    2
Oddają siebie innym, niczego za to nie chcąc
Oddają siebie innym, niczego za to nie chcąc
Oddają cząstkę siebie i swojej energii, poświęcają wolny czas. Nie biorą za to pieniędzy, nie oczekują benefitów. Ale otrzymują wielką wdzięczność tych, którym pomagają. A czasem nagrody. Tak właśnie stało się podczas Zamojskiej Gali Wolontariatu. 24.12.2021 06:00    3    1
Zamość: Wychowanki MDK nagrodzone w kwietnym konkursie
Zamość: Wychowanki MDK nagrodzone w kwietnym konkursie
Sukcesem zakończył się udział wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu „KWIATY”, który odbył się w Rybniku. 24.12.2021 05:42
Harcerze u policjantów. Przyszli z Betlejemskim Światłem Pokoju
Harcerze u policjantów. Przyszli z Betlejemskim Światłem Pokoju
Biłgorajską komendę odwiedzili harcerze z biłgorajskiej „13”, którzy podzielili się z policjantami Betlejemskim Światłem Pokoju. Ten piękny gest kultywowany jest od 31 lat. W połowie grudnia harcerze na przejściu granicznym w Łysej Polanie odebrali Betlejemskie Światło Pokoju od słowackich skautów. Przed świętami podzielili się tym światłem z policjantami i pracownikami komendy. 24.12.2021 05:42
Piąta fala szybciej niż się spodziewamy. Niepokojący głos ministra zdrowia
Piąta fala szybciej niż się spodziewamy. Niepokojący głos ministra zdrowia
Jeszcze nie doszliśmy do końca czwartej fali koronawirusa, a już pojawiają się prognozy, że wkrótce zaleje nas kolejna kumulacja zachorowań. Szef resortu zdrowia nie ma wątpliwości – odpowiedzialny będzie za to wariant Omikron, który już zbiera swoje żniwo na całym świecie. 23.12.2021 16:56    1
Kogo byśmy przyjęli przy wigilijnym stole? Polacy odpowiedzieli
Kogo byśmy przyjęli przy wigilijnym stole? Polacy odpowiedzieli
Czy jesteśmy skłonni ugościć imigranta znad granicy? Którego polityka najchętniej widzimy przy wigilijnym stole? Znamy odpowiedzi na te pytania. 23.12.2021 16:19    1    1
Kolarstwo: Więcej rowerów niż zawodników
Kolarstwo: Więcej rowerów niż zawodników
Kolarze Agrosu Zamość nie odnieśli w kończącym się 2021 r. znaczących sukcesów, a trener Stanisław Frańczuk – po odejściu z klubu kilku czołowych juniorów – skupia się raczej na odbudowaniu sekcji. Agros wiąże nadzieje ze swoją szkółką kolarską w Biłgoraju, prowadzoną przez byłą lekkoatletkę Znicza Biłgoraj Joannę Wasilewską. Jej syn Oskar Wasilewski został na początku grudnia w Pruszkowie trzykrotnym mistrzem Polski szkółek kolarskich w kolarstwie torowym. 23.12.2021 15:09    1
Wielka firma kurierska zmienia zasady. Klienci nie będą już dopłacać
Wielka firma kurierska zmienia zasady. Klienci nie będą już dopłacać
Gigant w branży przesyłek ugiął się przed Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zrezygnowano już z jednej z praktyk, którą pod lupę wzięli urzędnicy. Kolejne zmiany wejdą w życie w 2022 roku. 23.12.2021 14:14
Zamość: Namysłowiacy pod skrzydłami ministra
Zamość: Namysłowiacy pod skrzydłami ministra
Już nie tylko miasto, ale również ministerstwo kultury będzie prowadzić Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu. To pierwsza miejska instytucja objęta mecenatem resortu. 23.12.2021 13:23    1
Gm. Łabunie: Kopał rów, trafił na niewybuchy
Gm. Łabunie: Kopał rów, trafił na niewybuchy
Były stare i skorodowane. Na dwa takie pociski natrafił mężczyzna kopiący rów pod przewód elektryczny w gminie Łabunie. 23.12.2021 12:00
Zamość: Zdzierak - miejski kalendarz. Nikt go nie kupi
Zamość: Zdzierak - miejski kalendarz. Nikt go nie kupi
Wyjątkowy w formie jest tegoroczny kalendarz wydany przez miasto Zamość. To tzw. zdzierak. 23.12.2021 11:00    1
Koronawirus: Ponad 17 tys. zakażeń, przeszło 600 zgonów
Koronawirus: Ponad 17 tys. zakażeń, przeszło 600 zgonów
Końca czwartej fali nie widać. Ministerstwo zdrowia znowu informuje o dużej liczbie zakażeń i zgonów. Nowych przypadków jest 17 156, zmarło zaś 616 pacjentów z COVID-19. 23.12.2021 10:36
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama