W ostatni piątek dzieci pięknie się ubrały, wzięły ze sobą białe i czerwone baloniki, po czym w korowodzie przemaszerowały przez wieś do Urzędu Gminy, gdzie odwiedziły wójt Elżbietę Stąsiek-Witkowską. Było wspólne śpiewanie hymnu oraz rozmowy o patriotyzmie. Na zakończenie szefowa samorządu poczęstowała swoich małych gości słodyczami.
Tę patriotyczną wycieczkę dla dzieci zorganizowały ich wychowawczynie: Henryka Bucior, Małgorzata Śliczniuk-Loda, Monika Baj-Kowalska i Anna Sobka.








![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze