Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:53
Reklama

Biłgoraj: Nożownik z Rumunii skazany

Obrońca oskarżonego nic nie wskórał, bo Sąd Apelacyjny w Lublinie utrzymał w mocy zaskarżony wyrok. To oznacza, że oskarżony o usiłowanie zabójstwa mieszkańca Biłgoraja i spowodowanie ciężkich obrażeń obywatel Rumunii spędzi najbliższe 8 lat w więzieniu.
Biłgoraj: Nożownik z Rumunii skazany

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w czerwcu ub. roku w Biłgoraju. 21-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego przyjechała do tego miasta, aby zabrać rzeczy osobiste od byłego chłopaka. Pomiędzy byłą parą doszło do kłótni. Gdy kobieta zaczęła się szarpać z 30-latkiem, towarzyszące jej dwie koleżanki wybiegły z mieszkania, a następnie wróciły tam w towarzystwie znajomego. To był 28-letni obywatel Rumunii. Jak ustalono później w śledztwie, Dorin F. wziął z zaparkowanego pod blokiem samochodu nóż kuchenny o długości ostrza 12,5 cm, którym zadał mieszkańcowi Biłgoraja cios w okolicę podbrzusza po prawej stronie.

Cała czwórka uciekła, a ranny mężczyzna został przetransportowany do biłgorajskiego szpitala, gdzie w trybie pilnym przeszedł operację.

Policja szybko zatrzymała sprawców. Decyzją Sądu Rejonowego w Biłgoraju Dorin F. został tymczasowo aresztowany.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama