Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 09:32
Reklama

Zwierzyniec gościnny dla Omegi?

Tym razem w naszej zabawie polegającej na typowaniu wyników wziął udział trener Ostoi Skierbieszów - Łukasz Kierepka.
Zwierzyniec gościnny dla Omegi?
Autor: fot. tomt

Olender Sól – Orion Dereźnia Solska, niedziela 14.00*, Typ: 1

Olender poważnie się wzmocnił i musi w końcu odpalić. Odniesie więc pierwsze zwycięstwo na wiosnę.

Victoria Łukowa/Chmielek – Włókniarz Frampol, niedziela 16.00, Typ: 1

Przewiduję twardy i zacięty mecz. Victoria będzie górą, ale wygra tylko jedną bramką.

Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów, niedziela 13.00, Typ: X

Obie drużyny stworzą sobie wiele sytuacji, ale zakończy się polubownie – 2:2 albo nawet 3:3.

Sokół Zwierzyniec – Omega Stary Zamość, niedziela 15.00, Typ: 2

Obie drużyny mają ciekawych graczy, ale więcej jakości jest po stronie Omegi.

Gryf Gmina Zamość – Unia Hrubieszów, niedziela 16.00, Typ: 2

Gryf z pewnością zagra ambitnie, ale na rozpędzoną Unię to nie wystarczy. Gospodarze mają zbyt małą siłę rażenia, żeby coś w tym meczu zdziałać.

Olimpiakos Tarnogród – Huczwa Tyszowce, sobota 14.00, Typ: 2

Moim zdaniem Huczwa to główny kandydat do awansu i w Tarnogrodzie poradzi sobie bez żadnych problemów.

Grom Różaniec – Igros Krasnobród, niedziela 16.00, Typ: 1

Grom rzadko przegrywa u siebie, a po laniu z Unią będzie chciał odzyskać twarz u swoich kibiców. I uda mu się to całkiem łatwo.

Orkan Bełżec – Ostoja Skierbieszów, sobota 16.00, Typ: 2

Ostatnio często graliśmy przeciwko sobie i bilans przemawia na naszą korzyść. Tym razem też tak będzie.

*terminy meczów mogą ulec zmianie


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama