Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:45
Reklama

Agnieszka Kołyga i Janusz Maguś - laureaci III miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

Ich historia pokazuje, że przeznaczenia oszukać się nie da. Znają się od 30 lat. Już wtedy byli zakochani. Później drogi pani Agnieszki i pana Janusza się rozeszły, ale dzisiaj znów są razem. Mają wspaniałego 8-letniego syna Wiktora.
Agnieszka Kołyga i Janusz Maguś - laureaci III miejsca w plebiscycie dla zakochanych par
Autor: Fot. Archiwum Agnieszki i Janusza

Poznali się w 1988 roku. Był czerwiec, ona miała 11 lat, on był o rok starszy. To była typowa wakacyjna miłość. – Przyjeżdżał kilka dni na moje osiedle żółtym rowerem. Były takie dziecinne podrywy typu rzucanie chrabąszczami, piaskiem... – wspomina pani Agnieszka. Opowiada, że kiedyś z koleżanką leżała na ziemi, patrzyła w niebo i na spadające gwiazdy. Pomyślała: "Żeby Jasiek przyjechał", ale on tego lata był już na koloniach nad morzem.

Porozjeżdżali się po świecie. Spotkali się przypadkiem na ulicy w 2007 roku. To ona zagadnęła, zaczęli się spotykać, zostali parą. Przed 8 laty urodził się ich syn.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: JESTEŚMY JAK PUZZLE – MAGDALENA I MICHAŁ TO NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAKOCHANA PARA


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama