Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:09
Reklama

Justyna Kozyra i Ernest Bulak - laureaci II miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

To był grom z jasnego nieba. Jego oczarował jej piękny uśmiech. Ona natychmiast poczuła, że to jest właśnie ten jeden jedyny na całe życie. Poznali się niespełna rok temu, po miesiącu byli parą, we wrześniu tego roku biorą ślub.
Justyna Kozyra i Ernest Bulak - laureaci II miejsca w plebiscycie dla zakochanych par
Autor: Fot. Archiwum Justyny i Ernesta

To był przypadek. Pod koniec kwietnia zeszłego roku pan Ernest wybrał się ze znajomym do sklepu, w którym pracuje pani Justyna. Ten sąsiad był ich wspólnym znajomym, ale oni nigdy wcześniej się nie widzieli. Miesiąc później byli już nierozłączni. – To był grom z jasnego nieba. Zachwyciłem się nią już na pierwszym spotkaniu. Oczarował mnie jej uśmiech – opowiada Ernest Bulak. – A ja po prostu poczułam, że to "właśnie ten" – dodaje Justyna Kozyra. To pierwsze przeczucie jej nie zawiodło. Są ze sobą do dzisiaj i zamierzają pozostać razem na zawsze. Swój związek i miłość przypieczętują za kilka miesięcy. We wrześniu biorą ślub.

Jaka jest przyszła żona pana Ernesta? 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: JESTEŚMY JAK PUZZLE – MAGDALENA I MICHAŁ TO NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAKOCHANA PARA


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama