Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:35
Reklama

Zakochani są wśród nas. Która para wygra?

Kochają się i zdecydowali się pochwalić swoim szczęściem. Przysłali nam swoje zdjęcia. Teraz czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą najsympatyczniejszą parę. Zachęcamy Państwa do głosowania. Warto pomóc sympatycznym parom zdobyć nagrody.
Zakochani są wśród nas. Która para wygra?
Autor: Fot. pixabay.com

Wybór, jak widać, nie będzie łatwy. Mnóstwo szczęśliwych par odpowiedziało na nasz apel. Cieszymy się i gratulujemy, a Państwa zachęcamy do głosowania (kupony należy przynosić lub wysyłać na adres redakcji "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość). Kupony będziemy przyjmować do końca marca. Potem ogłosimy wyniki głosowania.  

Nagrodą główną jest wspaniały złoty pierścionek z brylantem, który "On" będzie mógł "Jej" włożyć na palec. My zaś z radością napiszemy o tej parze, łączącym ich uczuciu, a może i wyjątkowej recepcie na szczęście, jaką mają oboje. 

Pierścionek ufunduje Pracownia Biżuterii Dariusz Królikowski mieszcząca się w Zamościu przy ul. Pereca 11 (Stare Miasto).

Para, która zajmie drugie miejsce, będzie mogła zjeść romantyczną kolację, a potem spędzić noc w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu. 

Zdobywcy trzeciego miejsca w naszym plebiscycie mogą liczyć na pakiet relaksujących zabiegów dla Niej i dla Niego w Salonie Urody "Słowianka" w Zamościu mieszczącym się przy ul. Miodowej 17 A. 

Mamy też nagrodę pocieszenia dla pary, która zajmie czwarte miejsce – będzie to upominek od salonu meblowego Mplaneta w Zamościu.

ZAKOCHANE PARY. KTÓRA JEST NAJSYMPATYCZNIEJSZA?Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama