Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:14
Reklama

Zosin: Przemytnik stracił samochód. Wiózł nim kontrabandę

Warte ponad 63 tys. zł. papierosy z Ukrainy nie trafią na rynek. Ukrainiec, który próbował je przemycić do Polski, stracił nie tylko nielegalny towar, ale też samochód przerobiony na skrytkę na kontrabandę.
Zosin: Przemytnik stracił samochód. Wiózł nim kontrabandę
Autor: Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

61-letni obywatel Ukrainy wjechał na przejście graniczne w Zosinie w ostatnią sobotę (17 marca). Podróżował citroenem xsara na polskich numerach rejestracyjnych. Oficjalnie zgłosił, że wiezie papierosy w ilości zgodnej z obowiązującymi normami.

Funkcjonariusze celni nie uwierzyli i poddali auto szczegółowej rewizji. Kontrabandę znaleźli w przerobionych progach, podłużnicach, podłodze oraz zbiorniku paliwa. Ze skrytek wydobyli aż 4883 paczki papierosów. Wartość rynkowa ujawnionej kontrabandy wyniosła około 63,5 tys. zł.

Cudzoziemiec przyznał się do próby przemytu. Oświadczył, że samochód z papierosami miał dostarczyć do Polski i pozostawić na jednej ze stacji benzynowych w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
lubas 22.03.2018 05:07
Widać że ukrańcy nie chcą rabotać u lachów tylko kontrabandą się zajmować .Po co *** za miske ryż jak można tysiące zagarnąć szybko

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama