Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:03
Reklama

Zosin: Przemytnik stracił samochód. Wiózł nim kontrabandę

Warte ponad 63 tys. zł. papierosy z Ukrainy nie trafią na rynek. Ukrainiec, który próbował je przemycić do Polski, stracił nie tylko nielegalny towar, ale też samochód przerobiony na skrytkę na kontrabandę.
Zosin: Przemytnik stracił samochód. Wiózł nim kontrabandę
Autor: Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

61-letni obywatel Ukrainy wjechał na przejście graniczne w Zosinie w ostatnią sobotę (17 marca). Podróżował citroenem xsara na polskich numerach rejestracyjnych. Oficjalnie zgłosił, że wiezie papierosy w ilości zgodnej z obowiązującymi normami.

Funkcjonariusze celni nie uwierzyli i poddali auto szczegółowej rewizji. Kontrabandę znaleźli w przerobionych progach, podłużnicach, podłodze oraz zbiorniku paliwa. Ze skrytek wydobyli aż 4883 paczki papierosów. Wartość rynkowa ujawnionej kontrabandy wyniosła około 63,5 tys. zł.

Cudzoziemiec przyznał się do próby przemytu. Oświadczył, że samochód z papierosami miał dostarczyć do Polski i pozostawić na jednej ze stacji benzynowych w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
lubas 22.03.2018 05:07
Widać że ukrańcy nie chcą rabotać u lachów tylko kontrabandą się zajmować .Po co *** za miske ryż jak można tysiące zagarnąć szybko

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama