Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:11
Reklama

Zosin: Przemytnik stracił samochód. Wiózł nim kontrabandę

Warte ponad 63 tys. zł. papierosy z Ukrainy nie trafią na rynek. Ukrainiec, który próbował je przemycić do Polski, stracił nie tylko nielegalny towar, ale też samochód przerobiony na skrytkę na kontrabandę.
Zosin: Przemytnik stracił samochód. Wiózł nim kontrabandę
Autor: Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

61-letni obywatel Ukrainy wjechał na przejście graniczne w Zosinie w ostatnią sobotę (17 marca). Podróżował citroenem xsara na polskich numerach rejestracyjnych. Oficjalnie zgłosił, że wiezie papierosy w ilości zgodnej z obowiązującymi normami.

Funkcjonariusze celni nie uwierzyli i poddali auto szczegółowej rewizji. Kontrabandę znaleźli w przerobionych progach, podłużnicach, podłodze oraz zbiorniku paliwa. Ze skrytek wydobyli aż 4883 paczki papierosów. Wartość rynkowa ujawnionej kontrabandy wyniosła około 63,5 tys. zł.

Cudzoziemiec przyznał się do próby przemytu. Oświadczył, że samochód z papierosami miał dostarczyć do Polski i pozostawić na jednej ze stacji benzynowych w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
lubas 22.03.2018 05:07
Widać że ukrańcy nie chcą rabotać u lachów tylko kontrabandą się zajmować .Po co *** za miske ryż jak można tysiące zagarnąć szybko

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama