Salony Manhattan od lat konsekwentnie kreują niepowtarzalny styl mody męskiej.
Jego gwarancją są wyselekcjonowane materiały (jedwabie, bawełny, kaszmir), nowoczesne kroje, różnorodność deseni i kolorystyki, gra niuansów oraz wiecznie żywa klasyka inspirowana najnowszymi trendami prosto ze światowych wybiegów.
Marka ma w swojej ofercie produkty skierowane do nowoczesnych mężczyzn ceniących prestiż, niezależność, wygodę i wyszukany gustowny wygląd. Oferuje ubrania od najlepszych polskich i światowych producentów. Proponuje garderobę męską odpowiednią na co dzień, na biznesowe spotkania, ale także na specjalne okazje. Uzupełnieniem kolekcji perfekcyjnie skrojonych garniturów i koszul jest duży wybór szlachetnych dodatków w postaci much, krawatów, jedwabnych poszetek z monogramem, a nawet szpilek i agrafek, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów nie tylko jakością wykonania, ale i wysokiej klasy designem.
Sieć sklepów Manhattan nie tylko wyznacza trendy, oferując atrakcyjne kolekcje renomowanych firm, ale także promuje lokalną przedsiębiorczość.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze