Andrzej O. nie jest już dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach. Pod koniec września złożył rezygnację ze stanowiska. Wójt tej gminy Lech Bojko zaznacza, że decyzja byłego dyrektora GOK-u może mieć związek z kontrolą przeprowadzoną w tej placówce we wrześniu. Ta dopatrzyła się mniejszych lub większych nieprawidłowości. O podejrzeniu dopuszczenia się niegospodarności zawiadomiono organa ścigania.
Co ustaliła kontrola w GOK w Werbkowicach, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze