W niedzielę, 21 czerwca, w Lubyczy Królewskiej odbyła się wystawa rękodzieła przygotowana przez członków Klubu Seniora „Aktywni Seniorzy Lubycza Królewska”. Zwiedzający mogli zobaczyć prace wykonane przez nich, a szczególne miejsce zajęły obrazy powstałe podczas warsztatów artystycznych, które prowadziła Agata Lewko.
Wydarzenie miało uroczysty charakter. Seniorzy wspólnie świętowali, wznosząc toast lampką szampana. Na uczestników czekał również okolicznościowy tort. Artystycznemu spotkaniu towarzyszył jeszcze koncert zespołu Kresowiacy.
CZYTAJ TEŻ: Bony na lody już na biurku burmistrza. Lubycza Królewska też nagrodzi uczniów za świadectwo z paskiem


Napisz komentarz
Komentarze