Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 16:49
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
#DzielnicaBEZstrachu

Oddajesz głos w konkursie SuperDzielnicowy 2026? Oto lista dzielnicowych z powiatu tomaszowskiego

W powiecie tomaszowskim jest 18 dzielnicowych. Jeden z nich ma szansę zostać SuperDzielnicowym 2026. Zdecydują o tym mieszkańcy.
Od lewej, pierwszy rząd: Anita Grzyb, Tomasz Bryk, Sławomir Bednarz; drugi rząd: Rafał Miszczyszyn, Paweł Majdanik, Leszek Popowicz; trzeci rząd: Krzysztof Jaremko, Przemysław Hejzner, Marcin Swacha.
Od lewej, pierwszy rząd: Anita Grzyb, Tomasz Bryk, Sławomir Bednarz; drugi rząd: Rafał Miszczyszyn, Paweł Majdanik, Leszek Popowicz; trzeci rząd: Krzysztof Jaremko, Przemysław Hejzner, Marcin Swacha.
Od lewej, pierwszy rząd: Marcin Golik, Damian Czop, Mateusz Dej; drugi rząd: Łukasz Lipian, Maciej Bednarz, Konrad Romańczuk; trzeci rząd: Piotr Łeszczyszyn, Adrian Czapla, Tomasz Wołoszyn.

Dzielnicowy – strażnik miejscowości, dzielnic, policjant pierwszego kontaktu, łącznik między policją a społeczeństwem. Powinien być osobą znaną mieszkańcom rejonu, za który odpowiada.

– Dzielnicowy odwiedza i prowadzi rozmowy z mieszkańcami swojego rejonu, zajmuje się też problemem przemocy w rodzinie. To on pełni pieczę nad ofiarami przestępstw, monitoruje problem i realizuje zadania wynikające z prowadzenia „Niebieskiej Karty”. Dzielnicowy bierze także udział w różnorakich spotkaniach ze społeczeństwem – przypomina młodszy aspirant Aneta Brzykcy, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Kontakt z dzielnicowym można nawiązać przez aplikację „Moja Komenda”. Numery telefonów do dzielnicowych znajdują się również na stronach internetowych Komendy Policji.

PRZECZYTAJ: Nowe radiowozy dla tomaszowskiej policji. Wsparcie samorządów dla bezpieczeństwa mieszkańców [ZDJĘCIA]

Dzielnicowi w konkursie

Znasz swojego dzielnicowego? Uważasz, że można go pochwalić? Możesz to zrobić teraz, oddając na niego głos w plebiscycie #SuperDzielnicowy 2026.

Komenda Główna Policji, Telewizja Puls oraz ekipa serialu kryminalnego „Dzielnica strachu” po raz czwarty, w ramach kampanii społecznej #DzielnicaBEZstrachu, organizują internetowy plebiscyt, którego celem jest promowanie bezpieczeństwa i współpracy lokalnych społeczności z dzielnicowymi oraz wyłonienie Super Dzielnicowego 2026. Głosować na swojego dzielnicowego można codziennie, do 16 kwietnia, na stronie internetowej dzielnicabezstrachu.pl.

Każdy dba o swój rejon

Poniżej podajemy pełną listę dzielnicowych wraz z rejonami służbowymi i numerami kontaktowymi.

 

Posterunek Policji w Ulhówku: sierż. szt. Przemysław Hejzner (tel. 734 406 180) obsługuje gminę Ulhówek (m.in. Budynin, Dębina, Dyniska, Hubinek, Korczmin, Machnówek, Oserdów, Rzeplin, Szczepiatyn, Tarnoszyn, Ulhówek, Wasylów, Żerniki i inne); asp. Maciej Bednarz (tel. 601 334 868) odpowiada za gminę Jarczów (m.in. Chodywańce, Gródek, Jarczów, Korhynie, Łubcze, Nedeżów, Szlatyn, Wola Gródecka, Zawady i inne).

Posterunek Policji w Łaszczowie: sierż. szt. Mateusz Dej (tel. 601 334 880) – jego rejon to miasto i gmina Łaszczów (m.in. Dobużek, Hopkie, Kmiczyn, Łaszczów, Małoniż, Muratyn, Nadolce, Pukarzów, Ratyczów, Steniatyn, Zimno i inne); mł. asp. Marcin Golik (tel. 734 406 181) – rejon: gmina Telatyn (m.in. Dutrów, Franusin, Kryszyn, Łachowce, Nowosiółki, Posadów, Radków, Telatyn, Żulice i inne).

Posterunek Policji w Tyszowcach: asp. Łukasz Lipian (tel. 734 406 183) – pilnuje gminy Tyszowce (m.in. Czartowiec, Czermno, Klątwy, Mikulin, Perespa, Tyszowce, Wakijów i inne); asp. Damian Czop (tel. 601 334 915) – jego rejon to gmina Rachanie (m.in. Falków, Grodysławice, Michalów, Pawłówka, Rachanie, Siemnice, Wożuczyn, Zwiartówek i inne).

PRZECZYTAJ: Ruszył pościg za SuperDzielnicowym. Powiat hrubieszowski też bierze w nim udział

Na Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej jest trzech dzielnicowych: mł. asp. Adrian Czapla (tel. 734 406 174) – rejon nr 1 (m.in. Lubycza Królewska, Huta Lubycka, Kniazie, Ruda Lubycka, Zatyle); asp. Piotr Łeszczyszyn (tel. 734 406 177) – rejon nr 2 (Bełżec, Brzeziny, Chyże, Żyłka i inne); mł. asp. Konrad Romańczuk (tel. 501 620 135) – rejon nr 3 (m.in. Hrebenne, Machnów Stary, Siedliska, Teniatyska, Żurawce i inne).

Dzielnicowi Posterunku Policji w Suścu to: asp. Leszek Popowicz (tel. 734 406 169) – rejon nr 1 (m.in. Susiec, Paary, Maziły, Oseredek, Rybnica) i st. asp. Tomasz Wołoszyn (tel. 601 987 628) – rejon nr 2 (m.in. Ciotusza, Kunki, Majdan Sopocki, Łuszczacz, Róża).

Zespół Dzielnicowych Wydziału Prewencji w Tomaszowie Lubelskim tworzą: asp. szt. Tomasz Bryk (tel. 734 406 161) – rejon nr 1 – wybrane ulice miasta (m.in. Andersa, Armii Krajowej, Kościuszki – strona parzysta, Rynek, Piłsudskiego, Zamojska – strona nieparzysta); sierż. szt. Anita Grzyb (tel. 734 406 165) – rejon nr 2 – wybrane ulice miasta (m.in. 29-go Listopada, Kopernika, Królewska, Lwowska – strona nieparzysta do nr 75, Rynek Solny); asp. Sławomir Bednarz (tel. 734 406 164) – rejon nr 3 – wybrane ulice (m.in. Kościuszki – strona nieparzysta, Papieża Jana Pawła II, Tomasza Zamojskiego); asp. szt. Rafał Miszczyszyn (tel. 607 069 672) – rejon nr 4 – wybrane ulice (m.in. Mickiewicza, Moniuszki, Niepodległości, Reymonta, Wyspiańskiego); asp. szt. Marcin Swacha (tel. 734 406 167) – rejon nr 5 – część gminy Tomaszów Lubelski (m.in. Jeziernia, Łaszczówka, Pasieki, Rogóźno); asp. Paweł Majdanik (tel. 734 406 163) – rejon nr 6 – część gminy Tomaszów Lubelski (m.in. Chorążanka, Dąbrowa Tomaszowska, Majdan Górny, Podhorce, Szarowola, Ulów) oraz asp. szt. Krzysztof Jaremko (tel. 607 498 423) – rejon nr 7 – m.in. Tarnawatka, Krynice, Niemirówek, Sumin, Zaboreczno, Zwiartów.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Milicjant 27.03.2026 17:02
Platforma Oszustów gwałci teraz psy !!! Strach do roboty iść !

Ocena. 31.03.2026 10:00
Nierobie patologi zyjesz z oszustw i dlatego Ci do roboty niespieszno . Potrafisz bydlaku tylko obrazac innych bo Cie tylko na to stac.

ZOMO 26.03.2026 15:56
Co trzeba mieć w głowie żeby dobrowolnie zapisać się na psa ?

Ocena. 26.03.2026 22:08
Do ZOMO! Typie z pod ciemnej gwiazdy co widac i słychać to jestes sam jak pies bo wyjesz nienawiscia do innych ciulu zboczony i nieudaczniku.

Perfidia 27.03.2026 08:17
Peowcy teraz gwałcą psy co za ochyda

Tutejszy. 27.03.2026 08:52
PiSlamu zboczeniec sie odezwał . Kobity nie ma za suki sie bierze cuchnący nieudacznik.

pieniacz 27.03.2026 10:29
No, no, za takie słowa pogardy należy ci się adekwatna kara.

bohaterze 27.03.2026 15:01
Zgłoś to pilnie na policję ,bo chyba nie ukrywasz tego.

Ścierwinski POgłos 26.03.2026 11:35
Ciekawe którzy z nich byli na protestach rolników w warszawie , POłowali i gazowali ??? Wstyd mieć znajomego w milicji a w rodzinie to Hańba !!!

Moje zdanie. 26.03.2026 20:08
Wstyd to miec takiego błazna jak Ty nikczemny PiSowski debilu. Obrażając stróżów prawa i schanbienie ludzi i munduru jakiego jest policja a nie milicja jak piszesz propagando i sekto tv. Republika. To jest katolik jak przystało na ciemnoty w tych stronach. Wstyd mi za Ciebie sieroto bezmózgowia .

Haha 26.03.2026 09:07
Zagłosujesz to pałujesz,gazujesz, mandatujesz, auto tracisz bo było pijane

Prawda taka. 27.03.2026 09:00
Prawidłowo ciemnoto patologi PiSuaru . Bo jezdziesz na ścianie wschodniej na haju . Bydlaku !

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama