Gabrysia Zając to drobna, niska dziewczyna, ale drzemie w niej prawdziwy wulkan energii. Jej występ w muzycznym show telewizyjnym w Dwójce był dowodem na to, że pasja połączona z ciężką pracą przynosi spektakularne efekty. „Szansa na sukces” to program z ogromną tradycją – od 1993 roku (z przerwą w latach 2012-2019) promuje muzyczne talenty.
Formuła jest prosta, ale wymagająca: amatorzy wykonują utwory znanych artystów w formie karaoke. To jurorzy (często oryginalni wykonawcy piosenek) decydują o tym, kto wygra dany odcinek.
CZYTAJ TEŻ: Biłgorajanka zadebiutuje w „M jak miłość”. Nie przegap tego odcinka!
Dowódca drużyny z mikrofonem w ręku
Gabrysia ma dopiero 16 lat. Na co dzień uczy się w klasie o profilu technik rachunkowości w biłgorajskim „Elektryku” (RCEZ), ale na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Jej muzyczna droga zaczęła się już w przedszkolu, a dziś młoda Tarnogrodzianka szlifuje wokalny warsztat pod okiem Magdaleny Stopy w Zamościu.
Mieszkańcy regionu doskonale znają ją z występów z grupą RCEZ Band czy z zespołem Impuls, z którym regularnie wspiera m.in. finały WOŚP. Swoją obecność w telewizyjnym show Gabrysia zapowiedziała kilka dni wcześniej na swoim profilu na Facebooku.
– W końcu mogę się tym z wami podzielić! Miałam przyjemność wziąć udział w „Szansie na Sukces” w odcinku z Natalią Przybysz – napisała Gabrysia.
W rozmowie z Arturem Orzechem Gabrysia zaskoczyła widzów nie tylko talentem wokalnym. Okazuje się, że nastolatka ma duszę liderki – jest dowódcą żeńskiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Tarnogrodzie! Jak widać, dyscyplina z tarnogrodzkiej remizy idealnie współgra z artystyczną wrażliwością 16-latki.
Od przedszkola do Opola
W niedzielnym odcinku „Szansy na Sukces” Gabrysia zmierzyła się z repertuarem Natalii Przybysz. Los uśmiechnął się do niej przy numerze 4 – padło na wymagający utwór „Niebieski”.
CZYTAJ TEŻ: Biłgoraj: Technologiczna rewolucja w RCEZ. Sprzęt klasy premium już w rękach uczniów
Interpretacja „Niebieskiego” była bezbłędna – pełna emocji i technicznej precyzji. Werdykt mógł być tylko jeden: zwycięstwo! Na finał zwyciężczyni zaśpiewała w duecie z samą Natalią Przybysz, czym przypieczętowała swój sukces na oczach milionów widzów.
Zwycięstwo w odcinku „Szansy na Sukces” to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim awans do finału edycji programu. Daje również szansę na występ podczas Koncertu Debiutów na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!
Dodajmy, że w tym samym odcinku występowała jeszcze jedna młoda i utalentowana wokalistka z regionu Julia Jadczyszyn, która wcześniej dostała się do programu The Voice of Poland.

![Zamość: Tłumy na Rynku Wielkim i ważny cel. Rejestracja dawców szpiku [ZDJĘCIA] Zamość: Tłumy na Rynku Wielkim i ważny cel. Rejestracja dawców szpiku [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/22/sm-4x3-zamosc-tlumy-na-rynku-wielkim-i-wazny-cel-rejestracja-dawcow-szpiku-zdjecia-1774177778-0.jpg)
![Zamość: duża awaria magistrali. Mieszkańcy bez wody, są beczkowozy [ZDJĘCIA] Zamość: duża awaria magistrali. Mieszkańcy bez wody, są beczkowozy [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/22/sm-4x3-zamosc-duza-awaria-magistrali-mieszkancy-bez-wody-sa-beczkowozy-zdjecia-1774176220-8.jpg)
![Zamość: Szkoły prezentują swoje oferty. To największe targi edukacyjne [ZDJĘCIA] Zamość: Szkoły prezentują swoje oferty. To największe targi edukacyjne [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/20/sm-4x3-zamosc-szkoly-prezentuja-swoje-oferty-to-najwieksze-targi-edukacyjne-zdjecia-1774007936-58.jpg)



![Zamość: Awaria wodociągu na Peowiaków sparaliżowała miasto. Utrudnienia i beczkowozy [ZDJĘCIA] Awaria wodociągu w Zamościu. Brak wody i spadki ciśnienia w całym mieście.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zamosc-awaria-wodociagu-na-peowiakow-sparalizowala-miasto-utrudnienia-i-beczkowozy-zdjecia-1774176087.jpg)






![Tomaszów Lubelski: Rozpoczęły się Tomaszowskie Targi Pracy [ZDJĘCIA] 20 marca 2026. Tomaszowskie Targi Pracy](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-tomaszow-lubelski-rozpoczely-sie-tomaszowskie-targi-pracy-zdjecia-1773998139.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze