Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 marca 2026 07:12
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Awans zawodowy nauczyciela przedszkola w Tomaszowie Lubelskim

17 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski odbyła się uroczystość związana z nadaniem stopnia nauczyciela mianowanego. Wydarzeniu przewodniczył burmistrz Wojciech Żukowski.
Akt nadania na stopień nauczyciela mianowanego otrzymała Anita Czachor-Karaś, nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 1 w Tomaszowie Lub.
Akt nadania na stopień nauczyciela mianowanego otrzymała Anita Czachor-Karaś, nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 1 w Tomaszowie Lub.

Źródło: UM Tomaszów Lubelski

Podczas spotkania akt nadania na stopień nauczyciela mianowanego otrzymała Anita Czachor-Karaś, nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 1. Awans został przyznany w wyniku pozytywnie zakończonego postępowania egzaminacyjnego, które odbyło się 4 grudnia.

Burmistrz Wojciech Żukowski przyjął uroczyste ślubowanie nauczyciela mianowanego w obecności naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Zbigniewa Kuczyńskiego oraz Małgorzaty Sidorowicz, dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

PRZECZYTAJ TEŻ: Najbardziej poszukiwani w UE. Wśród nich pedofil z powiatu tomaszowskiego

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wsazxTreść komentarza: Co to za Meksykanin w prawym dolnym rogu?Data dodania komentarza: 5.03.2026, 15:11Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: pracowałeś?Treść komentarza: A w Zamościu "daj", i daj" przyznajcie się dlaczego macie niskie emerytury ?Data dodania komentarza: 5.03.2026, 14:35Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: jak tamTreść komentarza: A co z sądem w Zamościu, warto by było się tym zainteresować.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 14:33Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w prokuraturze w Hrubieszowie. Jest nowa szefowaAutor komentarza: Student AZTreść komentarza: Świetny nauczyciel. Skarbnica wiedzy i to praktycznej. Szkoda, że nie będzie już z panem magistrem zajęć.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:32Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w ZamościuAutor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Nie wierzę, że bezpartyjny ani nie kolega kogoś z Ratusza. 100% KO lub PSL.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 12:46Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w ZamościuAutor komentarza: A.Z.Treść komentarza: Dobrze. Trzeba wyedukować tych "osobników" od p. Brauna.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 12:42Źródło komentarza: Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama