Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 23:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
„Choinka dla życia”

Oddasz krew – dostaniesz choinkę. Akcja jednego dnia w Tomaszowie Lubelskim

Już 17 grudnia w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się ogólnopolska akcja pod nazwą „Choinka dla życia”. Jej idea jest prosta i symboliczna – honorowe oddanie krwi zostaje nagrodzone żywą choinką, przekazywaną przez Lasy Państwowe.
Jeśli 17 grudnia oddasz w Tomaszowie Lubelskim krew, dostaniesz w podziękowaniu choinkę od Lasów Państwowych.
Jeśli 17 grudnia oddasz w Tomaszowie Lubelskim krew, dostaniesz w podziękowaniu choinkę od Lasów Państwowych.

Akcja prowadzona jest we współpracy z Narodowym Centrum Krwi oraz Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W Tomaszowie Lubelskim odbędzie się w siedzibie RCKiK OT przy ul. Lwowskiej 82, w godzinach od 7 do 12.

Organizatorzy podkreślają, że grudzień to czas, w którym zapotrzebowanie na krew tradycyjnie rośnie, a jednocześnie liczba dawców często maleje. Inicjatywa „Choinka dla życia” ma zachęcić mieszkańców do dzielenia się tym bezcennym darem, który realnie ratuje ludzkie zdrowie i życie.

Każda osoba, która w tym dniu odda krew, na miejscu otrzyma choinkę od tomaszowskich leśników – symbol świąt, nadziei i dobra. Szczegółowe informacje o akcji dostępne są na stronie internetowej www.choinkadlazycia.pl. 

PRZECZYTAJ TEŻ: "Wylało się! Rozlało się! Pouring od podszewki" w Tomaszowskim Domu Kultury

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama