Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj, 7 listopada, po godzinie 19:00 na ul. Piłsudskiego w Stoczku Łukowskim.
- Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierujący autobusem 47-latek z powiatu garwolińskiego, potrącił znajdującego się na jezdni pieszego. Niestety, w wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony 56-letni mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski doznał poważnych obrażeń ciała i po przewiezieniu do szpitala zmarł - informuje asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.
PRZECZYTAJ TEŻ: Sukces krasnostawskich kryminalnych! Rozbili zorganizowaną grupę przestępczą! [FILM, ZDJĘCIA]
Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo i ustalą dokładnie jaki był przebieg wypadku. - Funkcjonariusze ustalą między innymi, z jaką prędkością jechał autobusem 47-latek, a także w jaki sposób i w jakim kierunku poruszał się po drodze pokrzywdzony pieszy - podaje asp. szt. Marcin Józwik.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. - Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do sytuacji i warunków panujących na drodze - zauważa asp. szt. Marcin Józwik.


![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-cz-2-1772807068-39.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze