Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 21 kwietnia 2026 10:35
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Nagrody dla nauczycieli miejskich szkół i przedszkoli

15 października w Tomaszowie Lubelskim odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gospodarzem wydarzenia był burmistrz miasta Wojciech Żukowski, który spotkał się z pedagogami, by osobiście podziękować im za codzienną pracę, poświęcenie i zaangażowanie w wychowanie młodego pokolenia.
Podczas spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wojciech Żukowski wręczył nauczycielom Nagrody Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski.
Podczas spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wojciech Żukowski wręczył nauczycielom Nagrody Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski.

Autor: UM Tomaszów Lubelski

W spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej wzięli udział burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech ŻukowskiLeszek Kleszczyński – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Miasta Tomaszów Lubelski oraz Zbigniew Kuczyński – naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych.

Uroczystość rozpoczął okolicznościowy występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera, przygotowany pod kierunkiem Marleny Sawiak i Edyty Kielar. Bardzo się podobał. Po nim przyszła pora na przemówienia. Burmistrz, witając zebranych, podkreślił ogromną rolę nauczycieli w kształtowaniu postaw i wartości młodego pokolenia. Podziękował pedagogom za codzienny trud, jak również za pasję i zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co Karol Nawrocki zrobiłby, gdyby wybuchła wojna? Młodzież pytała na konferencji w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]

Podczas spotkania Wojciech Żukowski wręczył Nagrody Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski przyznane za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej, realizację zadań statutowych szkół oraz działania na rzecz bezpieczeństwa i rozwoju uczniów.

Nagrody Burmistrza Miasta otrzymali: Małgorzata SidorowiczRenata Maria BartoszykRenata Trynda z Przedszkola Samorządowego nr 1; Teresa Koszel i Beata Matwiejszyn z Przedszkola Samorządowego nr 2; oraz Beata Świderek i Beata Wybranowska z Przedszkola Samorządowego nr 5.

Nagrody przyznano też nauczycielom miejskich podstawówek. Odebrali je: Witold PituraJolanta JakubusMarek MichalskiMirosław DewódzkiRobert Leńczuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orląt Lwowskich; Waldemar KulikAnna Radziejewicz-PodobaUrszula KobiałkaAleksandra KulasMonika CzernekJolanta PliżgaRenata Stanisława Śrutwa-KrupaWaldemar Jurczyszyn oraz Mateusz Stefanik ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego; Piotr SzumilakBeata Alicja ŁabaJoanna Danuta GirguśBożena Luiza TuckaAneta Kita i Waldemar Kołcun ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera.

PRZECZYTAJ: Siatkówka: Trudne wyjazdy Tomasovii Tomaszów Lubelski

Nauczycielom, którym przyznano odznaczenia państwowe oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej, wręczono także okolicznościowe listy gratulacyjne. I tak: Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Ewelina Hek, a Medal Komisji Edukacji Narodowej – Barbara Pliszka. Obie uczą w tomaszowskiej „dwójce”.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Nowoczesne Mieszkanie | ul. Rolnicza Cena: 1770 PLNNowoczesne Mieszkanie po Remoncie – ul. Rolnicza, Tomaszów LubelskiSzukasz komfortowego miejsca, w którym wszystko pachnie nowością? Mam do wynajęcia jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i przeszło właśnie generalny remont. Jest gotowe do zamieszkania od zaraz – będziesz jego pierwszym lokatorem po odnowieniu!Układ Mieszkania:Pokój dzienny: Przestronny i ustawny, z wyjściem na balkon.Oddzielna kuchnia: Nowoczesna zabudowa, w pełni wyposażona w nowy sprzętAGD.Łazienka: Stylowo wykończona, wyposażona w pralkę i wygodną kabinęprysznicową.Przedpokój: Z miejscem na odzież wierzchnią.Piwnica: Do dyspozycji najemcy.Standard i Wyposażenie:Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o detale. W kuchni i łazience znajduje się pełne, nowe wyposażenie AGD (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, pralka).Pod blokiem znajduje się przestronny i bezpłatny parking do dyspozycji mieszkańców.Lokalizacja i Okolica:Ulica Rolnicza to świetny punkt na mapie Tomaszowa. Łączy w sobie spokój z bliskością miejskich udogodnień: W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz apteki. W pobliżu znajdziesz zielone tereny idealne na spacer. Dobra komunikacja z centrum miasta oraz szybki wyjazd w stronę obwodnicy.Koszty:Odstępne: 1770 zł / miesiącOpłaty: Czynsz administracyjny + media (prąd, woda, gaz według liczników)Kaucja: 3000 złZainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego!Chętnie odpowiem na pytania i umówię się na prezentację mieszkania.Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!PAULINA [email protected]ółnoc Biuro Nieruchomościul. Żeromskiego 3, 22-400 ZamośćBezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty.Oferujemy również:•⁠ ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości.•⁠ ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej.•⁠ ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości.•⁠ ⁠Uzyskanie świadectwa energetycznego.Data dodania ogłoszenia: 17.04.2026Nowoczesne Mieszkanie | ul. Rolnicza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RomekTreść komentarza: Chełm to stan umysłuData dodania komentarza: 21.04.2026, 07:41Źródło komentarza: Lubelskie: Agresywny 38-latek znieważył sokistów. Odpowie przed sądem za atak na funkcjonariuszyAutor komentarza: tokerTreść komentarza: BrawoData dodania komentarza: 20.04.2026, 14:56Źródło komentarza: Zamojskie Zawody Modeli Balonów. Najmłodszy uczestnik zmagań miał 7 lat, najstarszy – 77Autor komentarza: podziwiamTreść komentarza: Ja się tylko dziwię - po co pielęgniarkom studia, przez tyle lat wystarczyło tylko Liceum medyczne i były perfekt wyszkolone, nie raz zastępowały nawet lekarza bo miały doświadczenie i wiedzę lepszą niż niektóry lekarz, wielki szacun dla nich.Data dodania komentarza: 20.04.2026, 13:58Źródło komentarza: Czarny tydzień w szpitalach powiatowych zacznie się 20 kwietnia Chodzi o pieniądzeAutor komentarza: awdTreść komentarza: To jest podejście: Bo ja jadę! Ale ja jadę!!!Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:07Źródło komentarza: Kierująca osobówką nie spowodowała kolizji. Sąd Okręgowy uniewinnił ZamościankęAutor komentarza: ZTreść komentarza: Oprócz przepisów, policji, sądów, i czego tam jeszcze, jest jeszcze coś takiego, jak instynkt samozachowawczy. Niestety, znalezienie się na kursie kolizyjnym z rozpędzoną ciężarówką świadczy, że akurat tego jakby zabrakło.Data dodania komentarza: 20.04.2026, 09:40Źródło komentarza: Kierująca osobówką nie spowodowała kolizji. Sąd Okręgowy uniewinnił ZamościankęAutor komentarza: RodzTreść komentarza: Nie wiedziałem że w tej szkole wykładają prawo. Awans tych osób nie ma żadnego związku z poziomem nauczania w tej szkole.Data dodania komentarza: 20.04.2026, 08:52Źródło komentarza: Hrubiszów: Uczeń Staszica, Krystian Mikita, w ogólnopolskim finale olimpiady o prawie
Reklama
Reklama
Reklama