Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 marca 2026 12:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
28-latek trafił za kraty

Gm. Krynice: Poszukiwany listem gończym zatrzymany. Jego kolega miał przy sobie marihuanę

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 28-latka z gminy Krynice, który był poszukiwany listem gończym. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy nim mefedron. Pecha miał nie tylko on, ale i jego kolega, który również miał przy sobie narkotyki. Obydwaj panowie zostali zatrzymani. Poszukiwanego doprowadzono do zakładu karnego.
Poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Krynice został zatrzymany i trafił do aresztu.
Poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Krynice został zatrzymany i trafił do aresztu.

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

W środę (20 sierpnia) tomaszowscy kryminalni na podstawie materiałów operacyjnych, ustalili miejsce przebywania poszukiwanego listem gończym 28-latka. 

- Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem, będąc w stanie nietrzeźwości. Dzięki wnikliwej pracy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego został namierzony i zatrzymany w trakcie, kiedy urządził sobie przejażdżkę po gminie Krynice - informuje aspirant Monika Ryczek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. 

Mężczyzna miał pecha, bo podczas czynności policjanci znaleźli przy nim mefedron. Na tym się nie skończyło. 28-latek podróżował z kolegą, 23-latkiem z gminy Rachanie, który w specjalnym młynku do rozdrabniania suszu przechowywał marihuanę. 

23 latek z gminy Rachanie w specjalnym młynku do rozdrabniania suszu przechowywał marihuanę.

PRZECZYTAJ: Krynice: 27-latek miał ponad 200 tabletek ecstasy. Za posiadanie narkotyków grozi mu kilka lat więzienia

- Obydwaj panowie zostali zatrzymani i już wkrótce, za posiadanie środków odurzających odpowiedzą przed Sądem, ale najpierw starszy z nich musi odbyć karę pozbawienia wolności. Poszukiwany 28 latek trafił już do zakładu karnego - zawiadamia aspirant Monika Ryczek. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Zamość: W opakowaniu po migdałach 22-latek miał narkotyki, a w kieszeni spodni młynek do mielenia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Wygodne mieszkanie 3 pokojowe | ul.Lubelska Zamość Cena: 425000 PLNNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,9m², położone na 3 piętrze w zadbanym bloku w Zamościu przy ul. Lubelskiej. Lokal składa się z 3 pokoi, w tym przestronnego salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon, który zapewnia prywatną przestrzeń do relaksu i odpoczynku. Opis mieszkania: Powierzchnia: 63,9m² Piętro: 3 Liczba pokoi: 3 Piwnica: tak Balkon: tak Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, co oznacza, że możesz wprowadzić się od razu – bez dodatkowych kosztów i stresu związanego z remontem. Wnętrze jest jasne, funkcjonalne i przytulne, a układ pomieszczeń zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Wystawa okien w dwóch kierunkach - wschód (kuchnia) i zachód (salon i jedna z sypialni)  sprawia, że jest ono bardzo widne i słoneczne. Bezpośrednio pod blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Lokalizacja: Jest to świetny punkt na mapie Zamościa– w pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, restauracje, sklepy (Lidl, Biedronka) oraz inne udogodnienia, które ułatwiają codzienne życie. Nieopodal bloku znajduje się też bazarek warzywno-owocowy z piekarniami, gdzie można zaopatrzyć się w lokalne produkty. Miejsce dobrze skomunikowane z resztą miasta, a jednocześnie spokojne i przyjazne. Budynek jest położony na przyjemnym i spokojnym osiedlu z bezpośrednim dostępem do infrastruktury. To mieszkanie to połączenie komfortu, praktyczności i gotowości do wprowadzenia – idealne zarówno dla rodzin, jak i par szukających swojego miejsca w Zamościu. Zadzwoń i umów się na prezentację – przekonaj się, że to mieszkanie może być Twoim nowym domem! Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków. Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty. Oferujemy również: •⁠  ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości. •⁠  ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej. •⁠  ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości. •⁠ Uzyskanie świadectwa energetycznego. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz! Justyna Łagoda Tel. 665 750 080 Północ Nieruchomości Zamość ul. Żeromskiego 3 22- 400 ZamośćData dodania ogłoszenia: 20.03.2026Wygodne mieszkanie 3 pokojowe | ul.Lubelska Zamość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Fajna informacja: wyścig się odbędzie, wystartuje 24 lipca z Tomaszowa, pojawią się najlepsze kolarki globu i tysiące kibiców, obejrzą go widzowie w 60 krajach... Brakuje najważniejszego, a mianowicie informacji o trasie wyścigu.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 10:36Źródło komentarza: Tour de Pologne Women wystartuje z Tomaszowa Lubelskiego. Wyścig zobaczą widzowie w 60 krajachAutor komentarza: pieniaczTreść komentarza: No, no, za takie słowa pogardy należy ci się adekwatna kara.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Oddajesz głos w konkursie SuperDzielnicowy 2026? Oto lista dzielnicowych z powiatu tomaszowskiegoAutor komentarza: chcesz ,maszTreść komentarza: Podziękujcie "pomarańczowemu", gdyby nie wywołał wojny nie byłoby problemu z benzyną i ropą. "Donald Trump, Donald Trump " !!! tak się cieszą PISowcy.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 10:23Źródło komentarza: CPN, czyli tańsze paliwo. Ma być tańsze jeszcze przed WielkanocąAutor komentarza: KałO i PO kaleTreść komentarza: CPN - Codziennie Pedofile Nękają !!!Data dodania komentarza: 27.03.2026, 10:12Źródło komentarza: CPN, czyli tańsze paliwo. Ma być tańsze jeszcze przed WielkanocąAutor komentarza: CPNTreść komentarza: Cwelić POlaków NiePOsłusznychData dodania komentarza: 27.03.2026, 09:10Źródło komentarza: CPN, czyli tańsze paliwo. Ma być tańsze jeszcze przed WielkanocąAutor komentarza: HahaTreść komentarza: Totalna tęczowa KOMUNA nas łupiła i łupi cenami paliw i wszystkiego z tym związanego ale dla nich ważne małżeństwa pedalskie miłość sex z psami ,emerytury SBeckiereszta hołoty frajerskiej POtrzebna tylko na wyboryData dodania komentarza: 27.03.2026, 09:05Źródło komentarza: CPN, czyli tańsze paliwo. Ma być tańsze jeszcze przed Wielkanocą
Reklama
Reklama
Reklama