Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 22:22
Reklama
Reklama
O sprawie poinformowano Ministerstwo Obrony Narodowej

Eksplozja na Lubelszczyźnie. Niezidentyfikowany obiekt spadł na pole w pobliżu Łukowa

O godz. 2.00 w nocy policjanci z Łukowa zostali powiadomieni o wybuchu na polu kukurydzy w Osinach. Eksplozja była tak silna, że w pobliskich domach wypadały szyby.
Policja zabezpieczyła teren w którym doszło do wybuchu niezidentyfikowanego jak na razie obiektu.
Policja zabezpieczyła teren w którym doszło do wybuchu niezidentyfikowanego jak na razie obiektu.

Źródło: pixabay.com

- Interwencję otrzymaliśmy od mieszkańców miejscowości Osiny. Po godzinie 2.00 w nocy otrzymaliśmy informacje, ze w miejscowości Osiny coś spadło i wybuchło, doszło do eksplozji. Na miejscu policjanci zastali nadpalone, rozrzucone w odległości kilkudziesięciu metrów plastikowe i metalowe elementy. W pobliskich domach na skutek eksplozji wypadły szyby z okien, ale najważniejsze, ze nic nikomu się nie stało – informował z rana media asp. szt. Marcin Józwik, oficer prasowy KPP w Łukowie.

Policja zabezpieczyła teren w którym doszło do wybuchu niezidentyfikowanego jak na razie obiektu. –  W polu widać wypalony obszar, ale nie widać żadnego leju po wybuchu. Na miejscu są policjanci i strażacy. Wkrótce pojawia się specjaliści policyjni, by zbadać teren i pozostałości po wybuchu – dodaje oficer prasowy KPP w Łukowie.

O sprawie poinformowano Ministerstwo Obrony Narodowej.

CZYTAJ TEŻ: Białoruski szpieg zatrzymany przez ABW. Planował podpalenia w województwie lubelskim


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Haha 20.08.2025 08:58
Kusiniaka nima a taki był wcześniej mundry i wykrzykiwał durnoty co un bt nie zrobił.

Wysublimowany koneser dywanów z Bułgarii 20.08.2025 15:02
Pewno już wsiadał na pokład samolotu ze swoim plecaczkiem ewakuacyjnym.

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Leszcz Treść komentarza: Zróbcie tak jak sokół.. Kupcie całą drużynę 😂😂😂 Data dodania komentarza: 2.08.2026, 19:14 Źródło komentarza: Cosmos Józefów walczy o awans. Trener wskazuje największe problemy sezonu Autor komentarza: Zamoscianka Treść komentarza: Wplyw COVID ? !!! Po co to komu,?!!! Data dodania komentarza: 2.08.2026, 15:07 Źródło komentarza: Zamość: Stopień doktorski z wyróżnieniem. Beata Zams badała wpływ COVID-19 na serce Autor komentarza: ! Treść komentarza: Co wybuchło ?Rakieta ?Czy ładunek wybuchowy dużej mocy?Jak rakieta to gdzie te fragmenty?Gdzie odłamki? Data dodania komentarza: 2.08.2026, 08:41 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Jurek Treść komentarza: Byliśmy z rodziną było pięknie i patriotycznie Data dodania komentarza: 1.08.2026, 20:21 Źródło komentarza: Zamość zaśpiewa 1 sierpnia. Patriotyczne wydarzenie na Rynku Wielkim Autor komentarza: kosmiczny oddział taktyczny Treść komentarza: Ktoś POliczyl już ile rakiet, dronów i balonów wleciało do polski za rządów KałOlicji ? Do statystyki dodać trzeba jeszcze białoruskie śmigłowce ! Patrzą , obserwują , analizują ale faktem jest że JEPŁO ! Takie mamy Wojsko zarządzane przez miernoty , to są DZIADY jak nasza reprezentacja Piłki Nożnej - tylko Gadamy , nie robimy !!! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 16:02 Źródło komentarza: Alarm w Lubelskiem. Obiekt spadł pod Biłgorajem Autor komentarza: Kosmita Treść komentarza: Wszystkie rozweselające specyfiki. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 11:19 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin
Reklama
Reklama
Reklama