Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 23:15
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Hrubieszów: Medalista potrzebuje pomocy

Andrzej Greszeta, medalista Mistrzostw Europy Juniorów w podnoszeniu ciężarów, trener młodych ciężarowców i nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie potrzebuje wsparcia finansowego w walce z nowotworem. Zawodnicy i trenerzy, którzy współpracowali z Andrzejem Greszetą apelują o wpłaty datków, które pozwolą sfinansować kosztowny zabieg nierefundowany przez NFZ.
Hrubieszów: Medalista potrzebuje pomocy

Andrzej Greszeta urodził się w Hrubieszowie. Ma 40 lat. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie – Zamiejscowy Wydział w Białej Podlaskiej. Pracuje w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Jest nauczycielem wychowania fizycznego. Jest również trenerem podnoszenia ciężarów w MKS "Unia" Hrubieszów. 

Jak można pomoc medaliście i trenerowi, przeczytasz o tym w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Panie Walter 14.04.2019 05:04
Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczek? Jeśli tak, napisz więcej informacji E-mail: [email protected] Numer WhatsApp: + 1- (802) -327-3165 podziękować Panie Walter

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama