Zasadzono łącznie 85 sztuk sadzonek tui, które zostały zakupione ze środków własnych OSP Białowola. Dzięki ich zaangażowaniu teren obok świetlicy stał się piękniejszy.
Warto wspomnieć, że podobne inicjatywy, angażujące strażaków i młodzież z MDP, miały miejsce w 2015 r., kiedy to pod hasłem „Uczcijmy 25-lecie Samorządu Gminy Zamość” nasadzano drzewa i krzewy przy obiektach gminnych, w tym przy świetlicach, garażach, szkołach i figurach.
PRZECZYTAJ: Zamość: Magiczny Ogród nabiera kolorów. To eko serce miasta

![Kierujący toyotą dachował. Świadkami wypadku byli policjanci, pierwsi ruszyli na ratunek [ZDJĘCIA] Kierujący toyotą dachował. Świadkami wypadku byli policjanci, pierwsi ruszyli na ratunek [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/14/sm-4x3-kierujacy-toyota-dachowal-swiadkami-wypadku-byli-policjanci-pierwsi-ruszyli-na-ratunek-zdjecia-1778755383-0.jpg)
![Oto nasi bohaterzy. Kobiety i mężczyźni z OSP, którzy ratowali Puszczę Solską [ZDJĘCIA] Oto nasi bohaterzy. Kobiety i mężczyźni z OSP, którzy ratowali Puszczę Solską [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/13/sm-4x3-oto-nasi-bohaterzy-kobiety-i-mezczyzni-z-osp-ktorzy-ratowali-puszcze-solska-zdjecia-1778676560-21.jpg)
![Zamość: Zderzenie karetki z osobówką [ZDJĘCIA] Zamość: Zderzenie karetki z osobówką [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/12/sm-4x3-zamosc-ambulans-na-sygnale-zderzyl-sie-z-osobowka-4-osoby-zabrano-na-badania-zdjecia-1778592351-2.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze