Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 13:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

A może wakacje z wojskiem? Za 27 dni szkolenia każdy otrzyma do 6 tys. zł

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem”. Zaplanowano 3 turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 9 czerwca.
Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem”.
Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem”.

Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum. Wystarczy wejść na portal www.zostanzolnierzem.pl, zadzwonić na infolinię 48 800 180 110, otworzyć listę kontaktową projektu lub po prostu zgłosić się do wybranego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego. W naszym regionie do kontaktu zaprasza Wojskowe Centrum Rekrutacji w Zamościu przy ul. Koszary 52; Wojskowe Centrum Rekrutacji - Biała Podlaska, Al. Tysiąclecia 28; Wojskowe Centrum Rekrutacji - Chełm, ul. Koszarowa 1B; Wojskowe Centrum Rekrutacji - Puławy, ul. Piłsudskiego 93 oraz Wojskowe Centrum Rekrutacji - Lublin, ul. Spadochroniarzy 5.

Można wybrać dowolne miejsce i termin szkolenia. Pierwszy turnus jest zaplanowany na 9 czerwca-5 lipca, drugi turnus 14 lipca - 9 sierpnia, a trzeci 18 sierpnia - 13 września. Za 27 dni szkolenia każdy uczestnik otrzyma do 6 tys. zł.

Wojsko podkreśla, że projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat, a szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Projekt „Wakacje z wojskiem” jest strategicznym zamierzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej i Wojska Polskiego mającym na celu zwiększenie potencjału rezerw oraz promocję służby wojskowej.

ZOBACZ: 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

qwerty 29.05.2025 12:58
Słusznie. Niech się szkolą, bo jak Prezydent Nawrocki wciągnie krechę, to wypowie wojnę Niemcom i ruskim naraz.

Haha 30.05.2025 06:53
Teraz Niemcy przeprowadzają hybrydowy atak ciapatymi co nas kosztuje 12.000 zł miesięcznie od łba razy POnad 10.000 i cisza bo wybory.

qwerty 30.05.2025 09:17
No fakt, cisza. Nawet Kaczyński jakoś o tym nie wspomniał. A może woli milczeć, bo wie że tych ciapatych sprowadził Wawryk za łapówki?

Realista 30.05.2025 08:45
Prezydent w Polsce ma tyle do gadania... To tylko wydmuszka i funkcja reprezentatywna. Mógłbys wziąć Józia z 3C, który będzie podpisywał i vetował z linią partii i będzie to samo.

nie tchórz 29.05.2025 10:37
Dziwne, dlaczego młodzi mężczyźni tak się boją wojska, nie mówiąc już nawet o obronie ojczyzny w razie "W". To tak jak Bąkiewicze, staną na moście granicznym ,odprawi mszę, ryknie " Bóg, Honor ,Ojczyzna" i ulotni się, tylko smród zostaje po tych bąkach.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: POLAK MŁODY Treść komentarza: Prezydencie ani kroku wstecz z ukrainą Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:23 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Prezydent Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:31 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Szary Treść komentarza: Dlaczego auto nie zostało zabrane poprzednim razem. Czemu barany tego nie zrobiły ? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:39 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama