Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 23:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Pożar dachu Katedry i ewakuacja ludzi. Strażacy nad wszystkim zapanują

Prezydent Miasta Zamość 2 października organizuje specjalistyczne ćwiczenie z zakresu zarządzania kryzysowego, którego celem będzie sprawdzenie koordynacji pomiędzy jednostkami Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, służbami i innymi podmiotami biorącymi udział w przedsięwzięciu, podczas prowadzenia akcji ratowniczej powstałej na wskutek wybuchu pożaru na budynku sakralnym i zabytkowym.
Prezydent Miasta Zamość 2 października organizuje specjalistyczne ćwiczenie z zakresu zarządzania kryzysowego.
Prezydent Miasta Zamość 2 października organizuje specjalistyczne ćwiczenie z zakresu zarządzania kryzysowego.

Ćwiczenie odbędzie się na terenie Katedry Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu na ul. Kolegiackiej 1A. Rozpoczęcie ćwiczeń zaplanowano na godzinę 10. 

W ćwiczeniu udział wezmą między innymi: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, Jednostki OSP KSRG z terenu powiatu, Komenda Miejska Policji w Zamościu, Straż  Miejska Miasta Zamość oraz Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. 

CZYTAJ: Zamość: Pijany na hulajnodze zderzył się z Audi

Scenariusz ćwiczenia obejmować będzie między innymi pożar dachu Katedry Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu, ewakuację osób postronnych z dzwonnicy oraz rozpoznanie podejrzanego pakunku. W związku z powyższym od godziny 7.30 do godziny 13 w okolicy Katedry mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jurek 27.09.2024 05:38
Nie macie się czym innym zająć tylko takimi pierdolami przecież to są koszty kto za to zapłacić my podatnicy a jak będzie pożar to i tak straż ugasić

dfghjKL; 27.09.2024 10:16
jakie koszty ? Straż ćwiczy różne warianty. Ma ćwiczyć by być przygotowanym

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: liberum Treść komentarza: To lepsze niż "wetomat" Data dodania komentarza: 18.06.2026, 14:52 Źródło komentarza: Nowoczesny automat do zwrotu opakowań. Zamość pierwszy w województwie Autor komentarza: MieszkaniecTrzeszczan Treść komentarza: Ponoć dalej jeździ ten Pan.. mogła by policja coś zrobić z nim zanim kogoś za**je. Tydzień temu znowu go gonili, jechał tym samochodem. No i co? Żadnych konsekwencji? Gościu niebezpieczeństwo stwarza.. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 14:49 Źródło komentarza: Trzeszczany: Pijany rajd Jaguarem bez świateł skończył się trzeźwieniem w policyjnym areszcie Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Rządy rezimu tuska to jedna wielka afera! Data dodania komentarza: 18.06.2026, 12:08 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: BRAWOOOO Treść komentarza: Powinni założyć kajdanki Bąkiewiczowi a kluczyk wrzucić do kibla i spuścić wodę, aha, jeszcze powinni go na odchodne kopnąć w dupę. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Chamstwo ! Treść komentarza: Jak mozesz obrazac blaznie niePISmienny naszego prezydenta ktory dba o naszego miasta tylko tak zachowuja sie ludzie patologi jak PiS i ludzie przewrotu antyfaszyści Konfederacji dążący do rozłamu kraju . Gdzie Ci ludzie maja honor tak postępować jak postepuja ! Data dodania komentarza: 18.06.2026, 10:36 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Emeryt . Treść komentarza: Prawidłowo ! Ci ludzie PiSuar nie maja honoru za grosz zeby tak postępować jak postepuja za nasze pieniadze , to jest karygodne obcować z krzyżem w obcym państwie . Dlaczego ten bydlęcy czlowiek jak Dutkiewicz i inni opłacani przez ta patologie oszustow chodzą na wolności . To sa zdrajcy narodu polskiego inaczej na to chamstwo powiedziec nie mozna . Tak zachowuja sie tylko ludzie pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Data dodania komentarza: 18.06.2026, 10:24 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników
Reklama
Reklama
Reklama