Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 07:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

PERŁY BIZNESU 2024: SKI-SURF Akademia (Edukacja i Rozwój)

SKI-SURF Akademia została założona przez pasjonata sportów wodnych i zimowych, Macieja Kokoszkę. Od 2006 roku placówka ta kształci kolejne pokolenia młodych ludzi, wprowadzając ich w fascynujący świat sportów wodnych i zimowych.
SKI-SURF Akademia została założona przez pasjonata sportów wodnych i zimowych, Macieja Kokoszkę.
SKI-SURF Akademia została założona przez pasjonata sportów wodnych i zimowych, Macieja Kokoszkę.

Maciej Kokoszka, doświadczony instruktor i trener, a także pilot samolotowy, stworzył miejsce, gdzie każdy, niezależnie od wieku i umiejętności, może odkryć w sobie sportową pasję. Jako absolwent AWF w Białej Podlaskiej i wieloletni organizator obozów i półkolonii, Maciej gwarantuje najwyższy poziom szkolenia i niezapomniane przygody.

Co wyróżnia SKI-SURF Akademię na tle innych szkół? Przede wszystkim kompleksowa oferta, obejmująca zarówno sporty letnie, jak i zimowe. Latem przyszli żeglarze, windsurferzy i miłośnicy sportów motorowodnych mogą doskonalić swoje umiejętności na zalewie w Nieliszu. Zimą natomiast, na stoku narciarskim w Jacni, odbywają się kursy narciarstwa i snowboardu. Dodatkowo, SKI-SURF Akademia organizuje półkolonie, obozy oraz wyjazdy narciarskie do najlepszych ośrodków w Polsce i zagranicą.

Największym sukcesem SKI-SURF Akademii jest radość i zapał, którymi zaraża swoich podopiecznych. Choć placówka nie bierze udziału w zawodach sportowych, to indywidualne osiągnięcia jej uczniów są godne podziwu. Warto wspomnieć o olimpijce Zosi Klepackiej, która trenując we wczesnych latach pod kierunkiem Macieja Kokoszki zdobywała później medale na światowych i olimpijskich arenach.

SKI-SURF Akademia to nie tylko szkoła, ale również miejsce, gdzie można zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Placówka oferuje szkolenia państwowe i międzynarodowe, które umożliwiają zdobycie patentów sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego. Dodatkowo, miłośnicy ekstremalnych wrażeń mogą skorzystać z oferty lotów widokowych nad Roztoczem oraz skoków w tandemie ze spadochronem.

SKI-SURF Akademia dysponuje doskonale wyposażoną bazą dydaktyczną. Latem zajęcia odbywają się na przystani KokoMarina w Nieliszu, a zimą na stoku narciarskim w Jacni. Dodatkowo, placówka współpracuje z najlepszymi ośrodkami narciarskimi w Polsce, Francji i we Włoszech, co gwarantuje najwyższy komfort podczas wyjazdów.

Maciej Kokoszka ma ambitne plany na rozwój SKI-SURF Akademii. Jego marzeniem jest stworzenie na Roztoczu prawdziwego raju dla miłośników sportów wodnych i zimowych. Zalew w Nieliszu ma stać się „roztoczańskimi Mazurami”, a stok narciarski w Jacni – „roztoczańskimi Alpami”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Powaga Treść komentarza: Do świnki Pigi...Elcia spójrz w lustro i nie obrażaj innych jeśli sama wyglądasz jak wyglądasz . No poważni ludzie dyskutują na poważne argumenty a nie wyśmiewają innych będąc cwani anonimowo. Wstyd. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 14:15 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Do hejterów Treść komentarza: Im więcej ktoś wylewa jadu i obraża innych, tym więcej mówi o sobie. Ten komentarz jest tego najlepszym przykładem. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 13:20 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: 🙈 Treść komentarza: Strzelaj dalej, niestety pudło😁 Data dodania komentarza: 16.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Z Treść komentarza: Profesjonalna egzekucja. Policja dopiero teraz, gdy się dowiedziała, może się tym zająć. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 12:18 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Policja ustaliła tożsamość śmiertelnie postrzelonego mężczyzny Autor komentarza: Hetman Treść komentarza: Prezydent to typowy pajac ,rządzi stary układ kolesi od lat .Przetargi na remonty ,stadion wygrywają sami swoi .Efekty widać tandeta za dużą kasę ,ślepy tępy lud zamojski od lat popełnia błędy a potem jęczy że pajaca wybrali z układu nieudaczników . Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:50 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Tylko tyle . Treść komentarza: Dziad widac z Ciebie bo szukasz petów po śmietnikach bo na szlugi Cie nie stac i tylko urojenia pisowskie masz w głowie . Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama