Do zdarzenia doszło w niedzielę rano. Policja dostała informację o próbie samobójczej, do której doszło w jednej z wiosek pod Suścem. Kiedy patrol już dotarł pod wskazany adres, wydawało się, że na ratunek może być za późno. Odcięta od sznura kobieta leżała na ziemi w stodole. Nie oddychała.
Starszy sierżant Rafał Łukowski i starszy posterunkowy Wojciech Buczek natychmiast podjęli resuscytację. Później także kontynuowali akcję wspólnie z ratownikami. Na szczęście udało się przywrócić oddech 57-latce. Mieszkanka gm. Susiec została przewieziona do szpitala.

![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)
![Chyża: 84-letni rowerzysta potrącony przez kierującego audi [ZDJĘCIA] Chyża: 84-letni rowerzysta potrącony przez kierującego audi [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/14/sm-4x3-chyza-84-letni-rowerzysta-potracony-przez-kierujacego-audi-45-latek-nie-ustapil-pierwszenstwa-zdj-1776156754-3.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze