Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 22 marca 2026 20:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Proszę państwa, oto mój pies. Konkurs dla mieszkańców gm. Komarów-Osada

„Mój pupil” – pod takim hasłem przebiegał konkurs dla dzieci i młodzieży z gminy Komarów-Osada. Zadaniem uczestników było wykonanie portretu albo zdjęcia swojego ulubionego zwierzaka: kota, psa czy konia.
To zdjęcie Krystiana Złomańca nadesłane do konkursu „Mój pupil”.
To zdjęcie Krystiana Złomańca nadesłane do konkursu „Mój pupil”.

W konkursie plastycznym w grupie autorów w wieku do lat 6 nagrodę odbierze 5-letni Marcel Pałka z Komarowa-Wsi, a na wyróżnienie zasłużyła 6-letnia Aleksandra Mazurek z Komarowa Dolnego. W kategorii dzieci w wieku 7-9 lat nagrodę otrzyma 7-letnia Maja Tujak z Krzywegostoku, a wyróżnienie trafi do 9-letniego Kacpra Kuźmy z Antoniówki.

W konkursie fotograficznym z udziałem autorów w wieku od 10 do 18 lat nagrodę zdobyła 11-letnia Kinga Szwed z Ruszczyzny, a wyróżnienie odbierze jej rówieśnik z miejscowości Sosnowa-Dębowa.

Konkurs zorganizowały miejscowy Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie i świetlica w Ruszczyźnie.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dajcie sami dobry przykładTreść komentarza: Pójdźmy dalej z tym tematem, zabierzmy urzędnikom prywatne telefony w pracy, po co mają ich odrywać od obowiązków służbowych!! Chcecie coś zmieniać zacznijcie od siebie!!Data dodania komentarza: 22.03.2026, 11:38Źródło komentarza: Zamość decyduje się na radykalny krok. Telefony trafią do blokowanego etuiAutor komentarza: MIECZYSŁAWTreść komentarza: Jak przyjęcie weselneData dodania komentarza: 22.03.2026, 10:17Źródło komentarza: Szpital w Szczebrzeszynie w finansowym kryzysie. Rosną koszty, NFZ spóźnia się z płatnościamiAutor komentarza: MIECZYSŁAWTreść komentarza: Nawrocki okazuje się najgorszym prezydentem POLSKIData dodania komentarza: 22.03.2026, 09:55Źródło komentarza: Drżały domy w Kryłowie i Małkowie. Rosyjski atak na Nowowołyńsk, 5 km od polskiej granicyAutor komentarza: torresTreść komentarza: w bartoszu nie ucza hiszpanskiego, jezeli sie nie myleData dodania komentarza: 21.03.2026, 21:24Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Oliwia Makuch w finale „Abanico Musical”. Talent, odwaga i pasja do muzyki zapewniły jej sukcesAutor komentarza: AATreść komentarza: Co się martwicie Słońce Peru z trygrskiem was obroni a i Ursula też bedzie broniła. Tylko na Wisłą. Jak mówił jednen z partii uśmiechu Ch..j z tą Polską Wschodnią. Ważne że benzyna za 5,19. Ważne, że lekarz dzwoni do pacjęta. Wazne, że Marszałek chodzi z tęczowa szmata po Sejmie!!! Uśmiechnij się brygado. Jedzmy prince polo jak mówił i zachęcał Prezydent 2 - godzinny.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 17:43Źródło komentarza: Drżały domy w Kryłowie i Małkowie. Rosyjski atak na Nowowołyńsk, 5 km od polskiej granicyAutor komentarza: TORGOTreść komentarza: Do puknijcie się Historii nie da się wymazać a myślenie ma wielką przyszłośćData dodania komentarza: 21.03.2026, 14:11Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji Reinhardt
Reklama
Reklama
Reklama