Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 marca 2026 16:14
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Za włamanie do barowej lodówki na starówce grozi mu 10 lat więzienia

Kradzieży z włamaniem dopuścił się 30-latek z Zamościa. Z lodówki barowej stojącej w ogródku piwnym przed jedną z restauracji na Starym Mieście w Zamościu zabrał alkohol. Po około miesiącu od zdarzenia został zatrzymany.
30-latek z Zamościa usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.
30-latek z Zamościa usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Autor: KMP Zamość

Do kradzieży z włamaniem doszło w ubiegłym miesiącu. 

– Sprawca pod osłoną nocy wyłamał metalową sztabę przymocowaną do kłódki i z wnętrza zabrał alkohol. Wartość strat wyceniono na kwotę blisko 300 złotych – informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Wykonane na miejscu włamania policyjne czynności oraz analiza sprawy naprowadziły kryminalnych z zamojskiej komendy na trop sprawcy przestępstwa. W środę 4 października mężczyzna podejrzewany o włamanie został zatrzymany. 

– 30-latek z Zamościa usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Czeka go surowa kara, ponieważ był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa i teraz odpowie w warunkach recydywy – zapowiada policjantka.

Przypomina, że zgodnie z kodeksem karnym kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KiwiTreść komentarza: Jesteś głupiData dodania komentarza: 6.03.2026, 22:11Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zaślepiona KOMUNA zaciekle atakuje atakuje zatankujcie za 5.19 TfuSSka obietnice 100 bajerów dla Lemingów i frajerów.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:16Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: RiotTreść komentarza: Różę Pamiętamy!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 18:12Źródło komentarza: IPN ostrzega przed "neokomunizmem" w Zamościu. Padły mocne słowa o "działaniu na rzecz Kremla"Autor komentarza: zapamietajTreść komentarza: Szanowni internauci do koryta to się pchaja i mocno trzymaja PSL owcyData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:52Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: TOLEKTreść komentarza: Polaku mały włącz myślenie myślenie nie boli każdy może pisać gdzie mu się podobaData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:43Źródło komentarza: Hetman Zamość rozbił bank, a kibice postawili na Padwę. Za nami pierwszy Bal Mistrzów Sportu Zamojszczyzny [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Miejscowy,Treść komentarza: Wlasnie naPISales o sobie dziadu kalwaryjski . Jestes pachołkiem PiSlamu. Widocznie zrozumiałeś !Data dodania komentarza: 6.03.2026, 13:46Źródło komentarza: Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama