Zgłoszenie o śmiertelnym wypadku, do którego doszło na trasie Turobin – Żabno dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał wczoraj około godziny 19:25. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wypadku wskazują na to, że 33-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego kierując Oplem najechał na leżącego na jedni 65-letniego mieszkańca gminy Turobin. Mężczyzna wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Oprócz 65-latka na jezdni leżał jego rower. Jak ustalili policjanci kierujący Oplem był trzeźwy.
Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Obecnie policja ustala dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apeluje o ostrożność i uwagę na drodze.

![Zamość: 31-latek aresztowany za narkotyki [ZDJĘCIA] Zamość: 31-latek aresztowany za narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/11/sm-4x3-zamosc-31-latek-aresztowany-za-narkotyki-grozi-mu-kara-do-10-lat-wiezienia-zdjecia-1773228401-1.jpg)
![Zamość: Mundurowi zagrali dla Tomka [ZDJĘCIA] Zamość: Mundurowi zagrali dla Tomka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/10/sm-4x3-grali-dla-tomka-mundurowi-z-regionu-spotkali-sie-na-charytatywnym-turnieju-w-zamosciu-zdjecia-1773144519-1.jpg)
![Lubycza Królewska: Volvo z 5 osobami wjechało pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA] Lubycza Królewska: Volvo z 5 osobami wjechało pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/10/sm-4x3-lubycza-krolewska-samochod-z-piecioma-osobami-wjechal-pod-pociag-smiglowce-lpr-zabraly-rannych-zd-1773134732-0.jpg)



![Zamość: 31-latek aresztowany za narkotyki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia [ZDJĘCIA] Kryminalni z zamojskiej komendy zatrzymali 31-latka i zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zamosc-31-latek-aresztowany-za-narkotyki-grozi-mu-kara-do-10-lat-wiezienia-zdjecia-1773228340.jpg)




![Lubycza Królewska: Samochód z 5 osobami wjechał pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA] Samochód osobowy uderzył w lokomotywę pociągu towarowego. 5 osób zostało przetransportowane do szpitali, w tym 2 śmigłowcami LPR.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-lubycza-krolewska-samochod-z-piecioma-osobami-wjechal-pod-pociag-smiglowce-lpr-zabraly-rannych-zd-1773134720.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze