Otwierając swój salon, kierowałem się chęcią wprowadzenia do Zamościa czegoś nowego dla mieszkańców, jednocześnie czegoś, co będzie przyciągało turystów i umilało im wczasy w naszym pięknym renesansowym mieście. Doświadczenia w zakresie fizjoterapii wyznaczyły mi kierunek – masaże relaksacyjne – relaks dla mieszkańców Zamościa – terapeutki z Bali to wszystko złożyło się w całość – mówi Przemysław Kowalczyk, właściciel salonu.
Salon Masażu Thai Organic działa od czerwca 2022 r. Co warto podkreślić, to miejsce jest jedynym w regionie, w którym pracują terapeutki z Bali, czyli bez krzty przesady najlepsze masażystki na świecie.
Thai Organic świadczy usługi masaży relaksacyjnych, prozdrowotnych, poprawiających samopoczucie, gwarantujących odprężenie. W ofercie znajdują się masaże balijskie, tajskie, ajurwedyjskie, Lomi lomi, Kobido, refleksologia stóp, masaże z peelingami, antycellulitowe, masaże dla par oraz dla dzieci i wiele innych.
– Dbamy również o zapewnienie najwyższej jakości kosmetyków o naturalnych składach do pielęgnacji ciała oraz ziół, herbat i naparów – informuje właściciel.
Do masaży używane są wyłącznie tłoczone na zimno, bogate w cenne składniki oleje. Atmosferę, która wprawia w błogi nastrój, tworzy odpowiednio dobrana muzyka inspirowana tropikalną przyrodą, wystrój wnętrz i aromaterapia z unikatową kompozycją zapachową Thai’ Aroma.
Thai Organic jest zasługującą na uwagę nowością na zamojskim rynku. Ten Debiut Roku został nominowany do plebiscytu Perły Biznesu.


![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze