Na ten jubileusz zapracowali sobie: Irena i Bogusław Bełkot, Halina i Jan Chwiejczak, Krystyna i Wiesław Kowalik, Maria i Stanisław Krukowscy, Czesława i Stanisław Kuryło, Władysława i Adam Lachowicz, Jadwiga i Józef Płachta, Zofia i Stanisław Popielec, Danuta i Antoni Popielec, Genowefa i Adam Popielec, Zofia i Józef Rycaj, Genowefa i Wiesław Wędzina, Emilia i Aleksander Woszak, Zofia i Stanisław Wyłupek.
Zorganizowana przez Urząd Gminy oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Sułowie uroczystość odbyła się 30 czerwca w budynku „starej remizy” w Sułowie. Przybyłe pary otrzymały medale i honorowe legitymacje od Prezydenta RP oraz gratulacje od wójta gminy Sułów Leona Bulaka.
By umilić gościom czas spędzony przy słodkim poczęstunku, na scenie wystąpił zespół Pół na Pół. Wszyscy odśpiewali jubilatom „Sto lat!”, a dzięki zakupowi przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Sułowie nowego wyposażenia „złote pary” od ręki otrzymały też pamiątkowe zdjęcia.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze