Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 09:17
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Zamość: „Obiektyw na flagę" rozstrzygnięty. Wygrała Anna Jakubowska

Konkurs został rozstrzygnięty 12 kwietnia w Zamościu. Anna Jakubowska z Gdańska zdobyła pierwszą nagrodę w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Obiektyw na flagę”.
Anna Jakubowska z Gdańska zdobyła pierwszą nagrodę w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Obiektyw na flagę” za zdjęcie "Pod".
Anna Jakubowska z Gdańska zdobyła pierwszą nagrodę w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Obiektyw na flagę” za zdjęcie "Pod".

Autor: Anna Jakubowska

W konkursie wzięło udział 167 autorów, którzy nadesłali 375 zdjęć. Po zapoznaniu się z pracami, jury pod przewodnictwem Stanisława Orłowskiego, zasłużonego fotografa, założyciela i honorowego prezesa Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, postanowiło przyznać pierwszą nagrodę (Złoty medal Fotoklubu RP) Annie Jakubowskiej z Gdańska za pracę „Pod”. Srebrny medal Fotoklubu RP otrzymała Alicja Widz z Natalina za pracę „Estyma”, natomiast trzecia nagroda (Brązowy medal Fotoklubu) powędrowała do Michała Medyńskiego z Wrocławia za pracę „Flaga Polski”.

Trzy równorzędne wyróżnienia otrzymali: Renata Ciok (Siedlce), Justyna Macałka (Kraków) oraz Robert Rusinek (Zamość).

Do galerii pokonkursowej zakwalifikowano prace ponad 40 autorów, w tym zamościan: Henryka Andrzejewskiego, Bogdana Cabaja, Wiesława Jabłońskiego, Waldemara Kasprowicza, Waldemara Leszczyńskiego i Sylwestra Murawy.

Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się 2 maja (Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej) o godz.13 w „Galerii Nadszaniec” przy ul. Łukasińskiego 2.

Konkurs zorganizowano pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Zamość i Fotoklubu RP – Stowarzyszenia Twórców. Jego głównym celem jest popularyzacja flagi państwowej RP i flag miast.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama