Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 14:10
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Gmina Zamość: Przeżyli razem 75 lat. "Każdy dzień jest dla nich przygodą"

Pan Józef ma 97 lat, jego żona Lucyna jest o 3 lata młodsza. Małżeństwem są od 1948 r., a więc już przez 75 lat idą razem przez życie. Mieszkają w Chyżej w gminie Zamość.
Gmina Zamość: Przeżyli razem 75 lat. "Każdy dzień jest dla nich przygodą"
Lucyna i Józef Kuźma są ze sobą już 75 lat. Fot UG Zamość

Józef Kuźma przez całe życie był szewcem, a ze swojego fachu słynął w całej Polsce. Pani Lucyna od zawsze poświęcała się rodzinie, przez całe swoje życie bardzo ciężko pracowała. Swoją wspólną drogę rozpoczęli w 1948 r.

„Każdy dzień jest dla nich przygodą, wciąż pomimo upływu lat są wpatrzeni w siebie. Wzajemnie lgną za swoim towarzystwem, nie opuszcza ich radość życia, pogoda ducha oraz chęć przebywania razem” – czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy Zamość.

Z okazji brylantowych godów małżonków z długim stażem odwiedzili wójt gminy Zamość Ryszard Gliwiński i sołtys miejscowości Chyża Andrzej Pokrywka. Panowie złożyli jubilatom gorące życzenia oraz wręczyli drobne upominki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama