Do kolizji doszło 4 lutego przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie. Na miejscu policjanci hrubieszowskiej drogówki zastali kierującego volkswagenem passatem. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jechał volkswagenem ulicą Żeromskiego od miejscowości Moniatycze. Podczas wyprzedzania najechał na tył mitsubishi. Po zderzeniu z tym samochodem kierowca passata kontynuował jazdę z uszkodzonym prawym kołem.
- 30-letni kierowca passata zjechał na parking przy ulicy Dwernickiego. Kiedy policjanci zbadali jego stan trzeźwości okazało się, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Natomiast 42-letni kierowca mitsubishi był trzeźwy - poinformowała nas asp. szt Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.
30-latek z gm. Hrubieszów odpowie przed sądem za kierowanie autem po pijanemu. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Przed sądem odpowie także za wykroczenia: spowodowanie kolizji i kierowanie autem bez wymaganych uprawnień.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze