W Wigilię zakupy będzie można zrobić do godziny 13-14. Mogą być jednak – w zależności od sieci – odstępstwa od tej zasady.
– W okresie przedświątecznym sklepy własne Stokrotki będą otwarte w standardowych godzinach. Natomiast w Wigilię klienci będą mogli zrobić w nich zakupy do godziny 13 – informuje Daria Raganowicz, specjalistka ds. PR i komunikacji zewnętrznej firmy. I dodaje, że 25 i 26 grudnia sklepy będą zamknięte.
Z kolei w sylwestra większość sklepów tej sieci zakończy pracę o godz. 18. W przypadku Stokrotki Express będą one otwarte dłużej – do 22.
25 i 26 grudnia sklepy będą nieczynne. Wyjątkiem są małe placówki, w których za ladą staną np. ich właściciele. Tak samo jest w przypadku sklepów franczyzowych, czyli m.in. Żabek. To przedsiębiorcy prowadzący takie punkty decydują o tym, jak pracują. Dlatego może się zdarzyć, że tego rodzaju sklep może być nieczynny w Wigilię. Albo odwrotnie – może być czynny do późnych godzin nocnych.
TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:
- Uwaga kierowcy, za to możecie zapłacić nawet 3 tysiące złotych mandatu
- Mimo drożyzny Polacy chcą spędzać święta i sylwestra daleko od domu
- Hrubieszów: Statuetka króla Jagiełły dla lekkoatletki
- Adam Małysz w Tomaszowie Lubelskim. Otworzył sezon narciarski
- Protestujący rolnicy zablokowali drogi dojazdowe do Hrubieszowa
W Wigilię do godz. 13 otwarte będą też Biedronki. W sylwestra tylko do 19. Sieć już zdecydowała, że w piątki 23 i 30 grudnia sklepy będą czynne do godziny 23 lub dłużej.
Dino. W tym przypadku sklepy w Wigilię będą zamykane o godz. 14. Ale mogą być także placówki czynne krócej – do godziny 13.30.
Lidl swoje placówki w Wigilię zamknie o godz. 13, a 31 grudnia o 19.
Kaufland informuje, że od 21 do 23 grudnia oraz 30 grudnia sklepy będą otwarte dłużej – od 6 do północy. W Wigilię zakupy będzie można robić do 13. W sylwestra do 18.
W Wigilię sklepy Carrefour i Carrefour Market otwarte będą do 13. Dzień wcześniej mają być czynne do 23. W sylwestra sieć zapowiada, że zarówno hipermarkety, jak i supermarkety czynne do godziny 18.
W Wigilię zamknięta będzie natomiast każda działająca w Polsce Ikea.
![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze