Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:02
Reklama

Zamość: Policjantka z Zamościa na podium wyścigu Orlen Tour de Pologne

Policjantka z Zamościa Monika Mazur stanęła na podium wyścigu Orlen Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego.
Zamość: Policjantka z Zamościa na podium wyścigu Orlen Tour de Pologne
Do rywalizacji o tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym oraz puchar Komendanta Głównego Policji stanęła policjantka z Zamościa Monika Mazur.
Autor: Fot. KMP Zamość

Zawody odbywały się w Arłamowie 31 lipca. O tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym rywalizowało 75 policjantów i pracowników Policji z całego kraju. Do pokonania mieli 75 kilometrów, z górską premią w Kalwarii Pacławskiej oraz licznymi wzniesieniami i stromymi podjazdami. 

Monika Mazur zdobyła II miejsce w kategorii kobiet i tytuł Wicemistrzyni Polski Policji. 

W kolarskich zmaganiach w Arłamowie udział wziął także Radosław Wasilewski – policjant z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie. W swojej kategorii do mety dojechał jako piąty.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: abTreść komentarza: super pomysł!Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:19Źródło komentarza: Hutki: Spływ kajakowy i zbiórka dla zooAutor komentarza: OoTreść komentarza: Co za cholota, biznesmen kiedyś słyszałem na ryneczku jak gadały babki ,że ktoś poszedł tam i nie wrócił.....Data dodania komentarza: 11.08.2022, 22:10Źródło komentarza: Smoligów: Właściciel ośrodka opiekuńczo-leczniczego "Droga Życia" pójdzie za kraty
Reklama
Reklama