Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:38
Reklama

Werbkowice: Tragiczny wypadek. Motorowerzysta nie miał szans na przeżycie

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (5 sierpnia) przed godz. 10.00 na drodze krajowej K-74 w miejscowości Werbkowice. 78-letni kierujący motorowerem w miejscowości Werbkowice, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z BMW. W wyniku poniesionych obrażeń motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu.
Werbkowice: Tragiczny wypadek. Motorowerzysta nie miał szans na przeżycie
Oba pojazdy zostały zabezpieczone, celem przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu ruchu drogowego.
Autor: Fot. KPP Hrubeszów

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (5 sierpnia) przed godz. 10.00 na drodze krajowej K-74 w miejscowości Werbkowice.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni kierujący motorowerem mieszkaniec gminy Werbkowice kiedy skręcał w lewo do miejscowej stacji paliw, wymusił pierwszeństwo 30-letniemu kierującemu samochodem marki BMW. W wyniku tego zderzenia, pomimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej, motorowerzysta zmarł. 

Śledczy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu szczegółowe oględziny oraz wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. 

Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem BMW był trzeźwy. Decyzją prokuratora ciało 78-letniego mężczyzny zostało przekazane do zakładu medycyny sadowej, celem przeprowadzenia sekcji. 

Oba pojazdy zostały zabezpieczone, celem przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu ruchu drogowego. Szczegółowe przyczyny wypadku będą ustalane w prowadzonym w tej sprawie śledztwie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Co za posty? 06.08.2022 17:17
onlinemovie Pegasus wam sie wiesza? What a f...ck

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama