Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:45
Reklama

Krasnobród: Zakaz kąpieli w zalewie

Jeżeli planowaliście spędzić ten weekend nad wodą, to wybierzcie inne kąpielisko niż zalew w Krasnobrodzie.
Krasnobród: Zakaz kąpieli w zalewie
Woda w zalewie w Krasnobrodzie jest nieprzydatna do kąpieli.

Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zamościu (wydana 3 sierpnia) kąpielisko zalew jest zamknięte do odwołania. Powodem jest zakwit sinic. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Marcin 11.08.2022 01:55
Może wystarczy WC więcej ToiToi postawić i znaki gdzie są koło plaży! Bo kto pierwszy raz tam jest to nie wie nawet gdzie są WC! Oznaczenia i więcej ToiToi i OTWARTE! a nie na kłódkę jak ten koło basenów! Szok!

Khorba 06.08.2022 11:47
Nasrali do wody to pleps nie popływa w gówienku o jak mi przykro

Stolica zakłamania 06.08.2022 11:09
To miasteczko to jedna wielka mafijna rodzina. Pazerna, mściwa i bezwględna, ale powiązana i bezkarna. Brudna woda w zalewie to czubek góry lodowej.

Perła Roztocza 05.08.2022 23:21
Nierozumiem, niemal cały Krasnobród żyje w okresie letnim z turystyki a ten którego wybrali mieszkańcy na burmistrza najwyraźniej ma to daleko gdzieś. Gdzie zarządca zalewu? Brak organizacji, bałagan. Gmina ustaliła jakiś regulamin zalewu tylko po co? Regularnie ludzie wpuszczają psy do wody a wędkarze walą zanętę wiadrami w pobliżu kąpieliska.

Pytanie 05.08.2022 15:45
Po co trzymać taki ściek jako kąpielisko? Dlaczego nie spiętrzają Soliny jak tak było zaprojektowane. Dlaczego nie robią zbiorników retencyjnych jak w Hrubieszowie lata temu projektowali Delfinki? O co chodzi jak za projekty ktoś kase bierze a to niggy nie dochodzi do realizacji? Wyciganie społeczynej kasy na administracje_

Reklamują ściek- zalew 05.08.2022 15:37
Tam chyba zawsze zakaz kąpieli 20 lat temu tam byłem i tez był zakaz, Tam jedynie ta kapliczka ŚW Rocha

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama