Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:36
Reklama

Gm. Telatyn: Samochód uderzył w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala

20-latek kierujący chryslerem na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Pięć osób podróżujących pojazdem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.
Gm. Telatyn: Samochód uderzył w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala
Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z tomaszowskiej komendy.
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Samochodem podróżowali mieszkańcy gminy Telatyn w wieku od 17 do 20 lat. Jak sprawdzono, kierowca był trzeźwy. Nie wiadomo jeszcze z jakiego powodu stracił panowanie nad autem.

Stało się to w nocy 5 sierpnia na drodze wojewódzkiej w miejscowości Nowosiółki. Samochód uderzył w drzewo. Młodzi ludzie z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Zostali hospitalizowani.

20-letniemu kierowcy mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 05.08.2022 16:05
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Aodkd 05.08.2022 17:21
Taa... Pewnie odszkodowania. 😅

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama