Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:01
Reklama

Gm. Krasnobród: Ogień strawił dom mieszkalny. Właścicielka jest bezpieczna

3 sierpnia, tuż po godzinie 8 zamojscy strażacy zostali poinformowani o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Hutków. Domu nie udało się uratować. Na szczęście właścicielce nic się nie stało.
Gm. Krasnobród: Ogień strawił dom mieszkalny. Właścicielka jest bezpieczna
Straty oszacowano na 150 tys. zł.

Natychmiast do zdarzenia skierowano dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze z: JRG Zamość, Czasowego Posterunku PSP w Krasnobrodzie oraz pobliskie ochotnicze straże pożarne.

Gdy na miejscu zjawili się strażacy, pożarem był objęty cały dach drewnianego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Jego właścicielka samodzielnie wyszła na zewnątrz i nie potrzebowała pomocy medycznej. 

Na czas akcji strażaków Zakład Energetyczny zdalnie odłączył prąd w miejscowości. Ratownicy OSP zabezpieczyli miejsca zdarzenia i podawali prądy wody na palący się dom. Akcja gaśnicza trwała 2,5 godziny. Domu nie udało się uratować.  Spalił się wraz z wyposażeniem. Wstępne straty oszacowano na kwotę 150 tys. zł.

Przyczyny i okoliczności pożaru ustala policja. 

Właścicielka domu, ponad 90-letnia kobieta, zamieszkała u córki. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama