Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:40
Reklama

Piłka nożna: Hetman na Rusałce

W ramach przygotowań do rozgrywek klasy okręgowej Hetman Zamość rozegrał sparing z czwartoligowym Motorem II Lublin. Spotkanie odbyło się we wtorek, 26 lipca na boisku przy ul. Rusałka w Lublinie.
Piłka nożna: Hetman na Rusałce
– Naprawdę, nasi chłopcy fajnie wypadli w tym meczu – komentuje Tomasz Goździuk z zarządu zamojskiego klubu.

Gospodarze, prowadzeni przez nowego trenera, byłego piłkarza Hetmana Artura Bożyka, wygrali 3:1 (0:0). Na początku drugiej połowy gola dla gości strzelił Krystian Szura. Przyjezdni nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia. Pierwszą bramkę stracili z rzutu karnego, który był konsekwencją faulu bramkarza Filipa Ochala

– To był dla nas wartościowy sparing. Niestety, momentami grę utrudniał porywisty wiatr i ulewa. Jesteśmy zadowoleni z postawy naszego zespołu. Poradziliśmy sobie z wymagającym przeciwnikiem, choć wynik okazał się dla nas niekorzystny. Naprawdę, nasi chłopcy fajnie wypadli w tym meczu. Przeprowadzili kilka ciekawych akcji, mieli parę dogodnych okazji do poprawienia rezultatu. Cieszy zwłaszcza to, że w meczu z trudnym przeciwnikiem potrafili stwarzać sytuacje podbramkowe – komentuje Tomasz Goździuk z zarządu zamojskiego klubu.

Hetman rozpoczął ten sparing w ustawieniu: Kozakow – Zakrzewski, Melnyczuk, Kostrubiec – Szura, Laskowski, Nowak, Łazar, Krawczenko – Maksymienko, Łapiński. Grali także: Buczek, Ciurysek, Dajos, Kusy, Ochal, Oseła i Oszust.

W piątek zamojski klub poinformował, że podpisał dwuletnie kontrakty z czterema nowymi zawodnikami. Piłkarzami Hetmana zostali Bartłomiej Ciurysek, Jakub Laskowski, Filip Zakrzewski i Mariusz Oszust. Trzej pierwsi są wychowankami AMSPN Hetman, czwarty także grał w poprzednim sezonie w tym klubie, jednak był do niego wypożyczony z Omegi Stary Zamość.

W sparingu w Lublinie wystąpili także inni zawodnicy, którzy w rundzie jesiennej mogą reprezentować spadkowicza z IV ligi – bramkarz z Ukrainy Alocha Kozakow, Damiaj Buczek z Gaudium Zamość, Daniel Kusy z Cisów Nałęczów, Oskar Łazar z Granicy Lubycza Królewska oraz Maksymilian Kostrubiec i Wojciech Oseła z AMSPN Hetman.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
po ci ci to ? 04.08.2022 10:40
łgarz

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama