Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:49
Reklama

Nie żyje Tomasz H. z Zamościa. Był poszukiwany listem gończym za zabójstwo żony

Zwłoki 40-letniego Tomasza H. z Zamościa znaleziono w lesie na terenie powiatu leżajskiego na Podkarpaciu. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za zabójstwo żony.
Nie żyje Tomasz H. z Zamościa. Był poszukiwany listem gończym za zabójstwo żony
W piątek 29 lipca w lesie na terenie powiatu leżajskiego postronna osoba natrafiła na zwłoki Tomasza H. z Zamościa.
Autor: Fot. Policja

Lubelska policja wystawiła list gończy za 40-letnim Tomaszem H. z Zamościa 27 lipca. Mężczyzna był podejrzewany o zabójstwo żony, w mieszkaniu na Białołęce w Warszawie. Według policyjnych ustaleń, miał ukrywać się w powiecie zamojskim.

W piątek 29 lipca w lesie na terenie powiatu leżajskiego postronna osoba natrafiła na zwłoki mężczyzny. Policja potwierdziła, że było to ciało poszukiwanego Tomasza H. z Zamościa.

Wstępne ustalenia wskazują, że 40-latek popełnił samobójstwo, ale okoliczności jego zgonu będzie wyjaśniać Prokuratura Rejonowa w Leżajsku.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
vsavsa sav 03.08.2022 20:37
vsavas

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościakTreść komentarza: co ci się nie POdoba ubeku ?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:39Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: PfffTreść komentarza: Większych bzdur dawno nie słyszałem, aż jakoś ciężko mi to nawet skomentować, lepiej przemilczeć głupotę władz....Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:14Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:12Źródło komentarza: Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. ZdjęciaAutor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystać
Reklama
Reklama