Bogusław Mac do tomaszowskiej komendy przyjęty został w styczniu 1978 roku jako pracownik cywilny. Pracę wykonywał w komórce zajmującej się zaopatrzeniem. Swoją karierę zawodową zakończył będąc specjalistą zespołu wspomagania. Łącznie w tomaszowskiej komendzie przepracował prawie 45 lat.
Podczas uroczystego pożegnania komisarz Bogdan Kulas, I zastępca komendanta powiatowego policji w Tomaszowie Lubelskim, podziękował Bogusławowi Macowi za wieloletnią, sumienną pracę na rzecz tomaszowskiej komendy.
Dziękujemy mu za wytrwałość i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze, spełnienia marzeń, pasji oraz realizacji ich w nowej rzeczywistości - żegnają wieloletniego współpracownika pracownicy KPP w Tomaszowie.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze