Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:20
Reklama

Gm. Biłgoraj: Młodzież u wójta

Po dwuletniej przerwie od organizowania imprez kulturalno-sportowo-rozrywkowych rok szkolny 2021/2022 stał się przełomowym i wiele wydarzeń ponownie zostało zorganizowanych. Z inicjatywy wójta Wiesława Różyńskiego postanowiono wyróżnić i nagrodzić młodzież, która w ostatnich miesiącach wykazała się spektakularnymi wynikami, a ich sukcesy miały swój pozytywny wydźwięk w całym kraju.
Gm. Biłgoraj: Młodzież u wójta

Do takich osób należy drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Korczowie, która po wygraniu zawodów gminnych, powiatowych i wojewódzkich zajęła IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentowali ją Emilia Grabias, Natalia Grabias, Adrian Surzyński i Karolina Woźnica. Rewelacyjne rezultaty w zawodach lekkoatletycznych osiąga Natalia Grabias na co dzień ucząca się w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Mieczysława Pasiaka w Soli. Natalia z racji występów sportowych nie mogła dzisiaj pojawić, ale w najbliższej przyszłości odbierze osobiście wyróżnienie z rąk Wójta. Nagrodzone za swój wkład w promocję Gminy Biłgoraj i lokalnej kultury zostały również Katarzyna Rączka i Milena Jargieło, które w piękny sposób prezentują z sukcesami na scenach wielu festiwali tradycyjne pieśni biłgorajskie.

- Jest mi niezmiernie miło gościć tak uzdolnioną młodzież, która osiąga sukcesy zarówno w zmaganiach sportowych, jak i kulturalnych. Z wielką satysfakcją przyznałem im nagrody, oraz złożyłem podziękowania w imieniu całej naszej społeczności za wybitne osiągnięcia, ale także promocję Gminy Biłgoraj. Cieszę się, że możemy swobodnie porozmawiać i wymienić poglądy. Te sukcesy to determinacja i poświęcenie dużej ilości czasu. Jesteśmy jako społeczność z nich dumni i liczę, że w kolejnych latach takie wyróżnienia, będzie odbierało coraz większe grono naszej uzdolnionej młodzieży – powiedział wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama