Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 08:33
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

PERŁY BIZNESU 2022: MASZ-TECH (Mikroprzedsiębiorstwo)

MASZ-TECH to firma rolnicza, która została założona w 2004 roku przez Zygmunta Wojdę. Zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych i ciągników, swoją ofertę ciągle poszerza, m.in. o akcesoria ogrodnicze i części zamienne do maszyn.
PERŁY BIZNESU 2022: MASZ-TECH (Mikroprzedsiębiorstwo)
MASZ-TECH zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych i ciągników.

Założyciel firmy MASZ-TECH przez lata prężnie rozwijał swoje przedsiębiorstwo. Na jego siedzibę wybrał Tyszowce – teren typowo rolniczy, dzięki czemu lokalni rolnicy mieli dostęp do potrzebnego im sprzętu i nie tylko.

Od 2013 roku, po śmierci Zygmunta Wojdy, firmę przejęły jego dzieci – Katarzyna Pawłowska, Monika Tyszkiewicz i Sebastian Wojda. Kontynuują jego dzieło.

– Dzięki wzajemnemu zaufaniu, partnerstwie i szacunku wspólnie tworzymy zgrany zespół, który pozwala realizować ambitne plany i modernizować działanie przedsiębiorstwa – mówią.

– Dostępność części zamiennych do maszyn rolniczych i ciągników jest bardzo ważna i stanowi o użyteczności i funkcjonalności każdej maszyny. Dlatego dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom stały dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych do każdej maszyny – podkreśla Katarzyna Pawłowska.

– Staramy się sprostać wymaganiom klientów, dlatego w naszym magazynie można znaleźć tysiące oryginalnych, jak i zamiennych części do popularnych marek maszyn i ciągników rolniczych oraz wszelkich artykułów potrzebnych w mechanice i technice rolnictwa – dodaje Sebastian Wojda.

Ofertę rozszerzyli także o akcesoria ogrodnicze oraz o sprzedaż kosiarek spalinowych, kos spalinowych i pilarek spalinowych oraz części zamiennych do wyżej wymienionych sprzętów.

– Wraz z dynamicznym rozwojem rolnictwa, dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego stawiamy na innowacyjne podejście do biznesu. U nas każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, dostęp części od ręki oraz atrakcyjne ceny i rabaty – zapewnia Monika Tyszkiewicz

MASZ-TECH zatrudnia trzy osoby. Chcąc docenić jej działalność na lokalnym rynku, nominujemy firmę do Pereł Biznesu. O prestiżową nagrodę powalczy w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.

Polecamy: Perły Biznesu już po raz piąty. Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama