Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 01:30
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Przeżyli z sobą już 50 lat!

28 kwietnia w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Zamościu zorganizowany został Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla siedmiu par z Zamościa.
Zamość: Przeżyli z sobą już 50 lat!

Autor: Fot. Kamil Gil

W tym roku okrągły, piękny jubileusz obchodzą: Teresa i Józef Czugałowie, Helena i Bogusław Kasprzykowie, Barbara i Janusz Kulczyńscy, Józefa i Adolf Lizakowie, Elżbieta i Stanisław Pupcowie, Bronisława i Stanisław Szafrańcowie, Janina i Lucjan Lachowscy

Z tej okazji miasto zorganizowało im wyjątkową uroczystość, podczas której zakochani przyjęli życzenia oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z rąk prezydenta Andrzeja Wnuka.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Powaga Treść komentarza: Do świnki Pigi...Elcia spójrz w lustro i nie obrażaj innych jeśli sama wyglądasz jak wyglądasz . No poważni ludzie dyskutują na poważne argumenty a nie wyśmiewają innych będąc cwani anonimowo. Wstyd. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 14:15 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Do hejterów Treść komentarza: Im więcej ktoś wylewa jadu i obraża innych, tym więcej mówi o sobie. Ten komentarz jest tego najlepszym przykładem. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 13:20 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: 🙈 Treść komentarza: Strzelaj dalej, niestety pudło😁 Data dodania komentarza: 16.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Z Treść komentarza: Profesjonalna egzekucja. Policja dopiero teraz, gdy się dowiedziała, może się tym zająć. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 12:18 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Policja ustaliła tożsamość śmiertelnie postrzelonego mężczyzny Autor komentarza: Hetman Treść komentarza: Prezydent to typowy pajac ,rządzi stary układ kolesi od lat .Przetargi na remonty ,stadion wygrywają sami swoi .Efekty widać tandeta za dużą kasę ,ślepy tępy lud zamojski od lat popełnia błędy a potem jęczy że pajaca wybrali z układu nieudaczników . Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:50 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Tylko tyle . Treść komentarza: Dziad widac z Ciebie bo szukasz petów po śmietnikach bo na szlugi Cie nie stac i tylko urojenia pisowskie masz w głowie . Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama