Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 15:09
Reklama

Tomaszów Lub.: Podziękowania za empatię

Do tomaszowskiej komendy Policji wpłynęły podziękowania od mieszkanki miasta za „empatyczne podejście do osób, które spotyka na swojej drodze służbowej” dzielnicowy tomaszowskiej komendy mł. asp. Rafał Łukowski. Słowa uznania są potwierdzeniem wykonywania przez policjanta obowiązków służbowych z zaangażowaniem i profesjonalizmem znajdującym uznanie w oczach mieszkańców.
Tomaszów Lub.: Podziękowania za empatię

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim insp. Artura Deryło wpłynęły podziękowania dla mł. asp. Rafała Łukowskiego od mieszkanki miasta, która doceniła zaangażowanie policjanta w załatwieniu problematycznej dla kobiety sprawy. Dzielnicowy „…nie tylko sprawą zajął się profesjonalnie, kończąc ją pozytywnie dla obu stron, to też wykazał się bardzo wysokim stopniem kultury osobistej”. Kobieta podkreśliła również, że „Dzielnicowy Rafał Łukowski posiada duże doświadczenie i z zaangażowaniem skrupulatnie rozwiązuje problemy, wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte w służbie.”

Należy zaznaczyć, że rola dzielnicowego w społeczności lokalnej jest niezwykle istotna. Dzielnicowi nazywani są policjantami „pierwszego kontaktu”, ponieważ są najbliżej mieszkańców, znają ich problemy oraz potrzeby. Dlatego podziękowania które wpłynęły od mieszkanki miasta z całą pewnością motywują do dalszych działań oraz budują poczucie dobrze pełnionej służby.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama