Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 18:53
Reklama

Zamość: Sztandar dla 18. Pułku Przeciwlotniczego w Zamościu

 21 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu odbyło się inauguracyjne spotkanie Społecznego Komitetu na Rzecz Ufundowania Sztandaru dla 18. Pułku Przeciwlotniczego w Zamościu.
Zamość: Sztandar dla 18. Pułku Przeciwlotniczego w Zamościu
Autor: Fot. Powiat zamojski

W posiedzeniu uczestniczyli starosta zamojski Stanisław Grześko, prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk, dowódca 18. Pułku Przeciwlotniczego w Zamościu płk Radosław Kudraj oraz przedstawiciele gmin z terenu powiatu zamojskiego.

W trakcie posiedzenia powołane zostało prezydium Społecznego Komitetu. W jego skład wchodzą: Stanisław Grześko jako przewodniczący Komitetu, Andrzej Wnuk jako zastępca przewodniczącego Komitetu, Ryszard Gliwiński jako sekretarz oraz Zbigniew Cholewa jako skarbnik.

W czasie spotkania podjęte zostały decyzje dotyczące strategii finansowania Sztandaru oraz współtowarzyszących mu elementów, w tym umundurowania dla żołnierzy będących reprezentacją pocztu sztandarowego. Kolejne posiedzenia Społecznego Komitetu na Rzecz Ufundowania Sztandaru dla 18. Pułku Przeciwlotniczego w Zamościu odbędzie się 24 maja, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama