Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:08
Reklama

Krasnobród: Słowiki pojadą do Ryk

29 marca w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyły się przesłuchania uczestników Eliminacji Powiatu Zamojskiego Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik". Laureatkami zostały: Karmen, Karina, Dominika i Gabrysia. Brawo dziewczyny!
Krasnobród: Słowiki pojadą do Ryk
Autor: Fot. KDK Krasnobród

W przesłuchaniu udział wzięło 23 wykonawców, którzy rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych. 

Laureatkami Eliminacji Powiatu Zamojskiego zostały: Karmen Kowalska (Studio wokalne DISOUND, Kat. I); Karina Kowalska (Studio wokalne DISOUND, Kat. II); Dominika Kawka (Krasnobród, Kat. III) oraz Gabriela Dobek (Krasnobrodzki Dom Kultury, Kat. IV).

Dziewczyny będą reprezentowały powiat podczas Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik", który odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Rykach. 

Jury w Krasnobrodzie przyznało również wyróżnienia. Zasłużyły na nie: Iga Piotrowska (Zespół Szkół w Krasnobrodzie, Kat. I); Daria Cisło (Szkoła Muzyczna YAMAHA w Zamościu, Kat. II); Oliwia Krawczyk (Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, Kat. IV).

Konkurs "Śpiewający Słowik" patronatem honorowym objął starosta zamojski Stanisław Grześko. Przesłuchania obserwował wicestarosta zamojski Witold Marucha.

 


Gabriela Dobek

Dominika Kawka

Karina Kowalska

Karmen Kowalska


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama